SON DAKİKA
19 Haziran 2019 06:42

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova 29. bölümde keşke zamanı geri alabilseler!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 29. yeni bölümü 18 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00’de atv ekranında izleyicilerle buluşmakta. Vahide Perçin, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Kerem Alışık’ın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde şaşırtan gelişmelere hazır olun.

Fekeli ve Hünkar hanımın aşklarını yaşamaya başlayacakları bölümlerin ilk işaretleri Perşembe akşamı görülecek.

Züleyha ve Yılmaz arasında aşk yeniden alevlenecek mi? Müjgan’ın durumu ne olacak? Demir ne yapacak?

İşte 29. bölümde yaşanacakların özeti:

Çukurova’da büyük karar zamanı! Demir Yaman, ataları gibi bu toprakları mı koruyacak, yoksa aşkı uğruna her şeyin dağılıp gitmesine müsaade mi edecek?

Akıl hastanesinin koridorlarında çığlık çığlığa Züleyha’yı arayan Demir Yaman, “Çok kötü günler bekliyor bizi, keşke zamanı geri alabilsem” diyen annesi Hünkar’ı karşısına mı alacak?

Gözü, aşkı Züleyha’dan başka bir şey görmeyen Demir, “Adnan senin oğlun değil” yakarışları karşısında ne yapacak?

“Zaferinizin tadını çıkarın” diyen Züleyha, Hünkar’ı saf dışı bırakmak için neler planlıyor?

Müjgan’ın güvenini geri kazanmayı başaran Yılmaz’ı kemiren soru işaretleri cevap bulacak mı? Züleyha’nın, Yılmaz’a her şeyi anlattığı mektubu ilk açan kim olacak.

Tüm bunlar olurken Gaffur Seher’le daha da yakınlaşıyor. Öyle ki bu artık tehlikeli bir hal almaya başlıyor. Konakta olup biten her şeyden haberi olan Saniye, bu duruma nasıl tepki verecek?

Fekeli’ye kimin ateş açtığı gerçeği yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Artık neredeyse düzenli olarak görüşmeye başlayan eski aşıklar Fekeli ve Hünkar’ın asıl çabası Çukurova’da huzuru sağlamaktı. Görüşmelerinin sıklaşması eski aşıkları nasıl bir yola doğru sürüklüyor?

Perşembe günlerinin vazgeçilmezi ‘Bir Zamanlar Çukurova’ her Perşembe olduğu gibi bu hafta da yeni bölümüyle ATV’de!

İlgili Haberler