SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 22:16

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde şok gelişme! Hünkar ve Fekeli vuruluyor mu?

Atv’de ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 35. bölümünde kaza yapan Müjgan ve Züleyha’yı Yılmaz buluyor.

Züleyha’yı kucağına alan Yılmaz’ın sözleri yürek burkacak.

Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in oynadıkları dizinin yeni bölümünde yaşanan kazanın nelere yol açacağı heyecanla beklenirken, Yılmaz yeniden Züleyha ile büyük bir sınav verecek.

Bu arada Hünkar ve Fekeli’nin buluştukları yerde yaşanacaklar şoke edecek.

İkili konuşurken birileri onları öldürmek istiyor. Ateşlenen silahtan çıkan kurşunlardan birisi vurulacak mı merak konusu.

Bir Zamanlar Çukurova 25. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Çukurova’da olaylar çığırından çıkıyor, tetikler çekiliyor! Büyük hesaplaşmalar ve ilk yüzleşmeler tüm Çukurova’yı sarsıyor. Gazetedeki Demir Yaman ve Züleyha röportajı fırtınalar estiriyor.

Küçük konağı Yılmaz’ın satın aldığını öğrenen Demir çılgına dönüyor ve kontrolünü yitiriyor. Demir’in dizginlenemeyen öfkesinden nasibini alan da yine masum biri oluyor. Olaylar silsilesinin ardından ilk defa baş başa kalan Demir ve Fekeli yüzleşmesi nasıl sonuçlanacak?

Küçük konağı Yılmaz’a satan Şermin geri adım atmıyor. Hünkar’ı karşısına alan Şermin, ateşle oynadığının farkında değil.

Kapısında bile yatsa Müjgan’la yüz yüze gelme fırsatını bir türlü yakalayamayan Yılmaz’ın yeni planı ne? Tüm bu olanları Müjgan’a anlatma isteğiyle yanıp tutuşan Yılmaz, ne kadar ileri gidebilecek? Kendisinden köşe bucak kaçan Müjgan’la konuşabilecek mi?

Demir Yaman, küçük konağı geri almak için elinden geleni ardına koymayacak.

Fekeli, Hünkar, Demir ve Yılmaz ilk defa aynı masaya oturuyor. Fekeli’nin ısrarlarıyla uzlaşma sinyalini veren Yılmaz’ın tek şartı ne?

Tüm bunlar olurken Züleyha, Müjgan Doktor’un arabasına biniyor. Aynı ilçede bile bulunmak istemeyen ikili şimdi bir arabanın içinde baş başa!

İlgili Haberler