SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 17:53

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde şok gelişme!

Atv’de ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü 14 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak 24. bölüm tanıtımı merak uyandırdı.

Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in oynadıkları dizinin yeni bölümünde konağı ve araziyi Yılmaz’ın aldığını öğrenen Demir küplere biniyor.


Annesi ve Züleyha’nın karşı koymalarına karşın silahını çıkarıp ateşliyor ama önüne Gülten atlıyor.

Kimin vurulduğu merak konusuyken Züleyha ve Müjgan, tehlike dolu bir an yaşayacak. Züleyha, Müjgan’la konuşmak için onun arabasına biniyor. Yolda frenlerin tutmaması üzerine karşıdan gelen araçla çarpışma ihtimali doğuyor.

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Çukurova’nın üstündeki sır bulutları dağılıyor! Olayların fitili bu sefer gizli saklı yazılmış bir mektupla alevleniyor.

Demir atma töreninde Züleyha hakkında duyduklarıyla öfke nöbetine sürüklenen Demir, can dostu Cengaver’e kafa atıyor. Şoka uğrayan Cengaver ne olursa olsun her zaman arkasında durduğu arkadaşını silecek mi?

İki sevdayı birden kalbine sığdırmaya çalışan Yılmaz, Çukurova’yı dedikodu kazanına çeviren olaylardan sonra nasıl bir karar verecek?

Hünkar tüm bu olanlardan sonra artık daha tedbirli olması gerektiğini biliyor ve gözünü karartıyor. Oğlu Demir ve Yaman ailesi adının üstüne leke sürdürmemek için elinden geleni ardında koymayan Hünkar Yaman, ne kadar ileri gidecek? Züleyha’yı oğlu Adnan’dan koparacak kadar gaddarlaşacak mı?

Olayların, duyduklarının ve Yılmaz’a duyduğu aşkın ağırlığında ezilen Müjgan Doktor valinizi toparlayıp Çukurova’yı terkediyor. Her yerde Müjgan’ı arayan Yılmaz’ın duydukları onu çileden çıkarıyor. Onca olay olurken Yılmaz’ın, Yamanlar’ın konağının bahçesinde keyifle kahvesini yudumlamasının sebebi ne?

İlgili Haberler