SON DAKİKA
23 Mayıs 2019 09:40

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha gerçeği bir kez daha haykırıyor!

ATV ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 29. bölümünde Züleyha’yı Demir hastaneden çıkarıyor.

Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in oynadıkları dizide Demir, sonunda dayanamayıp Züleyha’yı eve getirecek.

Televizyongazetesi/Detay

Züleyha, Demir’e bir kez daha oğlunun Yılmaz’dan olduğunu söylüyor ancak Demir bu gerçeğe inanmamak için direniyor.

Eve yeniden dönen Züleyha, Hünkar hanımla da hesaplaşıyor.

Bu arada Müjgan, Yılmaz’a geri dönüyor. Züleyha ve Yılmaz’ın bir davette karşılaştıkları görülüyor. Züleyha burada Yılmaz’a gerçekleri anlatacak mı merak konusu.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 29. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Çukurova’da kilitler vuruluyor! Hünkar’ın ölümden döndürdüğü Züleyha’yı artık daha zor günler bekliyor. Felaketten felakete sürüklenen Züleyha artık yaşamak istemiyor, yaşadığı her saniye onu mahvediyor. Hünkar’ın kararıyla akıl hastanesine kapatılan Züleyha, hayatının kalanını orada mı geçirecek?

Her olayı yakından takip eden Saniye ve Gaffur, konağın büyük bir sırrına daha ortak oluyor. Yamanlar’ın sırlarını, sermayesi gibi kullanmaya meraklı Gaffur, bu sefer hedefine ulaşabilecek mi? Seher, Gaffur’un başına ne çoraplar örecek?

Olanlardan habersiz ofisinde oturan Demir karşısında Jandarma’yı görünce neye uğradığını şaşırıyor. Hakkında Fekeli’nin evini basıp Yılmaz’ı vurduğuna dair şikayet olan Demir parmaklıklar ardına geçiyor. Herkes Demir’i Jandarma’ya kimin şikayet ettiğini merak ediyor, Fekeli ve Yılmaz bile…

Elim bir kazayı daha atlatarak tekrar hayata dönen Yılmaz, gözlerini açar açmaz Müjgan’ı arıyor. Yılmaz, Müjgan’ı bir kez daha geri getirmeyi başarabilecek mi?

İlgili Haberler