SON DAKİKA
21 Eylül 2019 17:59

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova sezon finalinde neler olmuştu? 2. sezon ne zaman başlıyor?

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranlarında geçtiğimiz sezonun en beğenilen yapımlarından birisi Bir Zamanlar Çukurova dizisi olmuştu. Dizinin 2. sezonu da fırtına gibi başlayacak. Yapılan tanıtımlarda dizinin çok yakında ekranda olacağı belirtiliyor. Ancak Eylül ayı gibi bir ibare yok. 2.sezon sloganı olarak “Gönül serden geçer yardan geçmez” sözü kullanılmakta. İzleyiciler birçok dizinin başlamak üzere olmasına rağmen Bir Zamanlar Çukurova’dan bir fragman bile gelmemesini eleştirmekte.

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş ve Kerem Alışık’ın başrollerinde yer aldığı dizi 35 bölümlük ilk sezonuyla adeta fırtına gibi esti.

30 Mayıs Perşembe günü dizinin 1. sezonu final yaptı. Sezon finalinde ortalık karışmış, silahlar patlamıştı. atv’de yayınlanan Dizi TV programında sezon finali ile ilgili hazırlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

İşte Sezon finalinde yaşananların detayı:

Nihayet düğün günü gelmiştir! Müjgan telli duvaklı gelin olur! Düğün öncesinde Yılmaz ve Demir karşılaşır. Yine silahlar çekilir. Demir’in silahı bırakması gerektiğini konuşmak için Hünkar’a giden Fekeli, onu da düğüne davet eder.

KONAKTA İŞLER ÇIĞIRINDAN ÇIKIYOR

Züleyha’nın hamileliği tüm sırların da ortaya çıkmasını tetikleyecektir. Demir en başından bu yana tüm yalanlardan haberdar olduğunu itiraf eder! Züleyha’yı iffetsizlikle suçlar! Saniye ve Gaffur cephesinde de savaş devam etmektedir.

GAFFUR’UN ZULASI ORTAYA ÇIKIYOR

Saniye Gaffur’u evden atar. Konağın bahçesindeki duvar yıktırılınca, Gaffur’un zulası ortaya çıkar ve zulada sakladığı sahte kimlikler ile Züleyha’nın mektubu Yılmaz’ın eline geçer. Tüm karmaşaya rağmen düğün gerçekleşir.

HÜNKAR VE FEKELİ DÜĞÜNE KATILIYOR

Hünkar, Fekeli ile yan yana düğüne katılır. Müjgan mutlu, Yılmaz ise şaşkındır! Düğüne katılan İstanbul’dan gelen misafirler herkesi bir geceliğine bile olsa, güzel şeylere yaşamaya inandıracaktır.

Züleyha, artık hayatına o konakta devam etmek zorunda kalacağını düşünürken, Yılmaz da aklından Züleyha’yı tamamen çıkarmaya çalışır.

İlgili Haberler