Ana sayfa Dizi Haberleri Bir Zamanlar Çukurova’da ilginç gelişme! Demir’in yatağındaki kadın şoke edecek!

Bir Zamanlar Çukurova’da ilginç gelişme! Demir’in yatağındaki kadın şoke edecek!

tarafından zk zk

Atv’de yayınlanan dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın 31. bölümünde ilginç gelişmeler yaşanacak.

Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in oynadıkları dizide, Yılmaz ve Demir bir kez daha karşı karşıya geliyor.

Televizyongazetesi/Detay – Cengaver’in yeni işletme kurulacak arsanın yarısını Yılmaz’a sattığını öğrenen Demir, deliye dönüyor.

Yılmaz ve Demir’i tekrar karşı karşıya getiren bu durumla birlikte Fekeli iki koşulu öne sürüyor. Yılmaz, ya eline silah alacak ya da suhuletle çözecek!

Demir’in yere düştüğü sahne, birbirlerine silah çektikleri düşüncesini doğurdu. İkilinin neden birbirlerini vurmaya çalıştıkları ise anlaşılamadı.

Dizinin yeni bölüm tanıtımında Şermin’in elindeki baltayla çiftliği ayıran duvarın kapısını kırdığı ve konağa koştuğu görülüyor.

Tanıtımın en ilginç görüntüsü ise Demir’in yatağında Seher’in yarı çıplak yattığını görmesi oldu. Demir, çok şaşırmış bir şekilde bakıp ‘Seher?’ diye sesleniyor. Demir, Züleyha’yı Seher ile mi aldattı? İşte bu soru yeni bölümde yanıtını bulacak.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 31. bölüm tanıtımı:

 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Küllerinden doğmaya başlayan Fekeli ve Hünkar aşkı tekrar filizlenecek mi? Aile değerlerini her şeyin önünde tutan Adana’nın en güçlü iki ismi aşkları için ne kadar ileri gidebilecek? Hünkar ve Fekeli arasında olup bitenleri sezenler bu birlikteliğe nasıl tepki verecek?

Özgürlüğü adım adım elinden alınan Züleyha’nın yeni planları neler? Yelkenleri yavaş yavaş ve temkinli bir şekilde indiren Demir Yaman’ın yeni bir şartı var. Oğlu Adnan’ı, sadece Demir’in izin verdiği zamanlarda görebilen Züleyha, ne zaman oğluna geri kavuşabilecek? Adnan’ın kimden olduğunu sorgulayan Demir Yaman “Senin için gerekirse ölürüm” dediği Züleyha’dan cevap bekliyor.

Evlilik arefesindeki Müjgan, kafasındaki soru işaretlerini silebilecek mi? Hala Yılmaz ve Züleyha arasında neler olup bittiğini öğrenmeye çalışan Müjgan rahat bir nefes alabilecek mi?

Saniye’nin radarına takılan Gaffur ve Seher yakınlaşması nereye gidiyor? Saniye’ye yakalanan Gaffur arzularını dizginleyebilecek mi?

Konağa yeni bir misafir geliyor. Fransa’dan gelen yeni misafir Çukurova’da dengeleri değiştirecek mi?

Şapkasını önüne koyan Cengaver’in Fekeli ve Yılmaz’la görüşmeleri sıklaşıyor. Aralarındaki güven arttıkça ortaya çıkan sırlar kimin pis işlerini ortaya çıkaracak? Gerçekleri öğrenen Fekeli’nin kalbi artık bu kadarını da kaldıramıyor! Kalp krizi geçiren Fekerli Çukurova’yı ayağa kaldıracak!