Böyle bir olayı kimse beklemiyordu! İstanbulllu Gelin 56. bölüm fragmanı şoka uğrattı!

01 Ekim 2018 Pazartesi, 20:37
Böyle bir olayı kimse beklemiyordu! İstanbulllu Gelin 56. bölüm fragmanı şoka uğrattı!
Televizyongazetesi/Detay
Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin’in yeni bölümü, izleyenleri dumura uğratacak!

5 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak olan 56. bölümde, Ülfet ve Esma arasında geçen bir konuşma, herkesi şaşkına çevirecek!

Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Salih Bademci’nin oynadıkları dizinin yeni bölümünde Ülfet’in sözleri gerçekse hikaye bambaşka bir yere kayabilir!

Esma’nın karşılaşmamak için köşe bucak kaçtığı Ülfet, Boranlar efsanesinin de sonunu getirmek üzere!

Yeni tanıtımda Ülfet’in Esma’ya söylediği “Yoksa yıllarca zavallı abime Faruk’u kendi oğlu diye yutturduğunu açıklamanın zamanı geldi mi?” şeklindeki sözler, izleyenlerin kalakalmasına neden oldu.

Esma’nın yıllardır sakladığı bir sır mı var? Garip ile yıllar sonra karşılaşan Esma, aslında kocasıyla evlenmeden önce hamile miydi? Faruk, kimin oğlu?

İşte bu sorular şimdi herkesin kafasını kurcalıyor. Eğer gerçekten Faruk, Boranlar’ın oğlu değilse, kimin oğlu? Büyük ihtimalle Esma’nın unutamadığı aşkı Garip’in oğlu!

Sosyal medyada pek çok izleyici baştan beri bunu söylediklerini, kitaptaki hikayenin de aynen bu yönde olduğunu ifade ediyorlar.

Her ne kadar daha önce sosyal medyanın gündemine gelmişse de pek kimsenin inanmadığı, inanmak istemediği durum, şimdi ortaya çıkacak.

Herkesin tahmini, Faruk’un babasının Garip olduğu.

İşte izleyiciyi şoke eden 56. bölüm fragmanı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Boranlar, İstanbul’daki yeni hayatlarına adım atarlar. Bu durum tüm ailede olduğu gibi Ülfet için de farklı bir hayatın başlangıcıdır. Faruk, arkadaşı Okan’ın yanındaki yeni işine başlar ve sadece sıradan bir çalışan olmanın zorlukları karşı karşıyadır.

Süreyya özlem duyduğu arkadaşı Dilara’ya İstanbul’da kavuşur fakat bu kavuşma Ülfet’in varlığı nedeniyle Boranlar’a sorun olarak dönecektir. İpek ise eski hayatının özlemini Nişantaşı’nda fazlasıyla hissetmeye başlar. Fevri bir davranışı ise Esma’yı Ülfet karşısında yerin dibine sokacaktır.

Fikret içindeki Adem öfkesi ile mücadele etmenin yollarını ararken Adem de boş durmamaktadır. Adem, Ülfet ile yaptığı bir konuşma sonrasında Faruk Boran’ı zor duruma sokacak bir adım atar.

aslı enver haberleri için

istanbullu gelin haberleri için