SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 14:58

SON HABERLER

Bu dizi, ekranda büyük fırtına koparırsa şaşırmayın! Sefirin Kızı ile ilgili ilginç detaylar…

TelevizyonGazetesi.com / Detay –  Yeni sezonda ekrana Sefirin Kızı isimli dizinin geleceği bir süre önce konuşulmuştu.

Henüz dizinin başrol oyuncuları belli değildi ama pek çok kişi yaklaşan fırtınanın farkındaydı!

Neden mi? Çünkü dizinin senaristleri, bir önceki dizileriyle ekranda tam bir Karadeniz fırtınası estirmişlerdi!

Bilen biliyor… atv’nin Sen Anlat Karadeniz dizisi, ekrana ilk geldiğinde bir anda dikkatleri çekmiş ve çarpıcı sahneleri ve hikayesiyle çok konuşulmuştu.

Dizinin senaristleri de en az oyuncular kadar çok konuşulmuştu sosyal medyada.

Sen Anlat Karadeniz dizisini izleyenler ve sosyal medyadan takip edenler bilir.

Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Yılmaz, sosyal medyada hayli popüler olmuş ve sete gittiklerinde, çekimleri izlemeye gelen vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyorlardı.

Ancak nedeni tam olarak anlaşılamasa da iki senarist, birinci sezon arası verildiğinde dizinin kadrosundan çıkarıldılar. İzleyenlerin sosyal medyada tepki verdikleri bu olay sonrasında iki senarist, sosyal medya hesaplarından yaptıkları ortak açıklamayla bu gidişin kendi istekleriyle olmadığını vurguladılar.

Bir başka şok yaratan haberde Sen Anlat Karadeniz’in yönetmenlerinden Emre Kabakuşak’ın da dizinin kadrosundan çıkarılması oldu.

(Ayse Ferda Yılmaz, Nehir Erdem)

Uzun süre tartışılan ve konuşulan bu olay sonrasında iki senarist ve yönetmen Kabakuşak, Sen Anlat Karadeniz’deki emekleri karşılığında Altın Kelebek ile ödüllendirildiler.

Şimdi bu isimler, Star TV’de yayınlanması beklenen ve iddialı bir proje olduğu başrolleri Neslihan Atagül ve Engin Akyürek’ten de belli olan diziye imza atacaklar.

NGM Medya ve 03 Medya’nın birlikte yapımcılığını üstleneceği dizi, başrolleri kadar, senaristleri ve yönetmeniyle de dikkat çekiyor.

(Emre Kabakusak)

Star TV’de yayınlanması beklenen dizinin, başarılarını Sen Anlat Karadeniz ile kanıtlamış ve Altın Kelebek ödüllerini de almış senaristler ve yönetmenin elinden çıkması, Sefirin Kızı ile ilgili merakı daha da arttırmakta!

Sen Anlat Karadeniz’in ilk sezonuyla ekranda yarattığı fırtınayı, Sefirin Kızı dizisinin yaratacağı tahmin ediliyor.

Bakalım, gerçekten beklendiği gibi iddialı bir dizi mi olacak? İzleyip göreceğiz…

İlgili Haberler