SON DAKİKA
26 Haziran 2019 00:40

SON HABERLER

Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un Afili Aşk dizisi bu yazı sallar!

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Afili Aşk dizisinin ilk bölümü 12 Haziran Çarşamba akşamı ekrana gelecek.

Televizyongazetesi/Detay – Başrollerinde Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un oynadıkları romantik komedi tarzındaki dizinin tanıtımları büyük ilgi çekti.

Yaz döneminde daha çok romantik aşk dizilerini ekranda göreceğiz. Afili Aşk da onlardan birisi. Dizinin tanıtımlarını izleyenler, hikayeyi anlamaya çalışırken, hayli komik durumlar yaşanacağını da görüyor.

Bu arada sosyal medyada yorum yapan izleyicilerin, Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’u birbirlerine yakıştırdıkları mesajlar da dikkat çekiyor.

Ekran partneri olarak şimdiden beğenilen iki oyuncunun yeni dizisiyle şansı büyük gibi görünüyor.

İşte eğlenceli tanıtımlardan birisi:

Dizinin hikayesi:

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start – up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

İlgili Haberler