SON DAKİKA
28 Haziran 2022 16:20

SON HABERLER

Çağatay Ulusoy’un olaylarla gelen dizisi Terzi’de çok önemli bir aşama kaydedildi!

Televizyongazetesi.com/Detay – Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Terzi dizisinin çekimlerine büyük olaylarla başlanmıştı. Netflix için çekilen dizi, ilk duyurulduğu andan itibaren birçok talihsizlik yaşamıştı. Ancak nihayet Terzi dizisinde çok önemli bir aşama kaydedildi.

Çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen Terzi dizisini yaşadığı talihsizliklere rağmen son hızla devam ediyor. Yapımcılığını OGM Pictures’ın, yönetmenliğini de Cem Karcı’nın üstlendiği Terzi dizisi Netflix’te üç sezonun garantisini aldı, anlaşmayı imzaladı. Netflix için çok sıra dışı olan bu anlaşmaya göre Terzi üç sezon bir kerede çekilecek.

Gelen güzel habere göre ise Terzi’nin ilk sezon çekimleri tamamlandı bile. Hem de neredeyse bir hafta önce. Terzi dizisinin ikinci sezon çekimlerinin, temmuz ayında başlaması ve yaz bitmeden de tamamlanması planlanıyor. Dizinin yayınlanması ise 2023 yılını bulacak.

Yeni yılın ilk gününde ilk fragmanı yayınlanan Terzi dizisinin şanssızlıklar bir türlü yakasını bırakmadı. Önce kanalı değişti, sonra başrol oyuncusu Alina Boz projeden ayrıldı, ardından yeni başrol oyuncusu Esra Bilgiç de diziden ayrıldığını duyurdu. Sonra dizinin adı değişti. Ancak nihayet Terzi dizisinde sular duruldu. Terzi dizisinde Çağatay Ulusoy’a eşlik edecek oyuncu en sonunda Şifanur Gül oldu. Kadroda ayrıca başarılı isimler Salih Bademci, Engin Şenkan ve Olgun Şimşek de yer alıyor.

Bir terzinin sıra dışı hikayesinin konu alındığı ve etkileyici bir aşk hikayesinin sunulduğu Terzi dizisinin flash back sahneleri ile çok ilginç bir kurgu yapıldığı da son gelen notlar arasında yer alıyor. Yönetmen Cem Karcı’nın farklı bir iş ortaya çıkarmak adına özel bir çaba sarfettiği de konuşuluyor.

Dizide Çağatay Ulusoy, kendisine gelinlik diktirmek için gelen Esvet’e aşık olan terzi Peyami’yi canlandıracak. Esvet’e ise Şifanur Gül hayat verecek. Olgun Şimşek dizide Mustafa karakterini canlandıracak. Peyami’nin babası olan Mustafa’nın çocuk zekasına sahip bir karakter olacağı belirtiliyor. Engin Şenkan, Peyami’nin dedesini, Ece Sükan da sağ kolu Suzi’ye hayat verecek.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler