Ana sayfa Dizi Haberleri Camdaki Kız dizi ekibinin halini anlatmaya gerek yok, kısa bir görüntü her şeyin özeti gibi!

Camdaki Kız dizi ekibinin halini anlatmaya gerek yok, kısa bir görüntü her şeyin özeti gibi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranında izleyicilerle perşembe akşamları buluşan Camdaki Kız dizisi, iki başarılı sezon geçirdi. Burcu Biricik de Nalan karakteri ile milyonların kalbine bir kez daha girdi. Oyuncunun başarılı performansı ve hikayenin de çok farklı duyguları harekete geçiren yapısı, milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitledi.

Tamer Levent ve Nur Sürer gibi iki usta oyuncunun da başrolünde yer aldığı Camdaki Kız dizisinin üçüncü sezonu da büyük bir heyecan ile bekleniyor. Dizi hayranları, 15 Eylül perşembe akşamını sabırsızlıkla bekliyor. Camdaki Kız dizisinin 48. yeni bölümü yayınlanacak ve heyecan yeniden başlayacak.

Başrol erkek oyuncusu Feyyaz Şerifoğlu’nun önemli bir projede bu kadar başarılı bir çıkış yapması dikkatleri çekerken, ayrıca Hayri karakteriyle Cihangir Ceyhan’ın da diziye farklı bir enerji kazandırdığını söylemek gerekiyor.

Camdaki Kız dizi ekibi çalışmalarını sürdürüyor ve geçtiğimiz gün de Kanal D’nin tanıtım toplantısında bir araya geldiler. Dizi ekibinin birbirleri ile ne kadar iyi anlaştığını anlamak için aralarındaki şakalaşmalara bakmak yeterli olacaktır. Burcu Biricik’in Tamer Levent ile şakalaştığı anlar herkesi gülümsetti.

İşte bu kısa şakalaşma anları bile dizi ekibinin en tecrübeli isimlerinden Tamer Levent ile genç meslektaşı Burcu Biricik’in ne kadar iyi bir kaynaşma içinde olduğunu anlatmaya yetiyor. Tamer Levent’in genç meslektaşları ile şakalaşmaları da ekibin uyumlu halinin bir yansıması olarak dikkatlerden kaçmıyor.

Çok iyi bir ekip olduklarını belirten Burcu Biricik, hem yönetmen Nadim Güç hem de oyuncu arkadaşlarının muhteşem olduklarını anlattı. Oyuncu, yeni sezon öncesinde şöyle konuştu.

“Muhteşem bir yönetmenle, muhteşem oyuncularla güzel bir hikaye anlatmaya çalışıyoruz. Dizimizi çok sevdiğimiz için de yeni sezon için çok heyecanlıyız. İki yıldır çok güzel bir seyirci ile karşı karşıyayız. Bu sene de inşallah devam etmesini bekliyoruz.”

Camdaki Kız dizi ekibinin halini anlatmaya gerek yok, kısa bir görüntü her şeyin özeti gibi! 7

Camdaki Kız dizisinde Sedat Koroğlu karakterini canlandıran Feyyaz Şerifoğlu da ilk başrol performansında gayet başarılı işlere imzasını attı. Oyuncu, kısa sürede popüler olmakla kalmadı, her yeni bölümde daha da iyi performans ortaya koyarak kendisini çok geliştirdiğini gösterdi.

Üçüncü sezonda da yine aynı heyecan ile çekimlerde yer aldıklarını anlatan Feyyaz Şerifoğlu, güzel bir sezon geçirmeyi diledi.