Ana sayfa Dizi Haberleri Canevim dizisine gösterilen ilgi Hercai’ye benziyor!

Canevim dizisine gösterilen ilgi Hercai’ye benziyor!

tarafından ker_def

atv’nin dizileri sosyal medyada iyi dönüş aldığı zaman sonuçlar da çok olumlu oluyor… Hercai dizisi başlamadan önce yayımlanan fragmanlara ilgi büyük olmuş ve herkes meraklanmıştı. Şimdi benzer bir durum Canevim dizisi için yaşanıyor.

Dün akşam ilk fragmanı yayınlanan Canevim dizisine izleyicinin sosyal medyadaki ilgisi bir hayli yüksek idi. Canevim dizisi adeta Hercai gibi çok merak edilen bir yapım durumunda.

Koliba Film’in merakla beklenen yeni dizisi CANEVİM’in ilk teaserı yayınlandı ve ilgi odağı oldu. Yakında atv ekranlarına gelecek dizinin ilk teaserı sosyal medyada da beğeni rekorları kırdı.

Henüz yayına başlamadan büyük ses getiren ve fanları oluşan Canevim dizisinin çekimleri devam ediyor. Dizi, hayatın tüm sıkıntılarına bir arada göğüs geren, birbirlerine sımsıkı bağlarla kenetlenmiş bir ailenin çevresinde gelişen olayları anlatıyor.

Canevim 1. fragmanı:

Yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Adnan Güler’in üstlendiği Canevim’de başrolleri Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik paylaşıyor.

Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı’nın rol aldığı dizinin senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura kaleme aldı.

Yediden yetmişe herkesi içine alacak güçlü senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla ilgi odağı olacak, izleyicilerin gönüllerinde taht kuracak Canevim, yakında atv ekranlarında…–