SON DAKİKA
20 Haziran 2019 12:36

SON HABERLER

Çarpışma dizisinde Belma öldü mü? Rojda Demirer ayrıldı mı?

Çarpışma dizisinin 17. bölümü 11 Nisan Perşembe akşamı izleyicilerle Show TV ekranında buluştu. Rojda Demirer’in canlandırdığı Belma karakterinin akıbeti merak konusu olmuştu.

Televizyon Gazetesi Detay – Rojda Demirer, instagram hesabından son günlerde tatil fotoğrafları paylaşması diziden ayrılıp ayrılmadığı sorularını sordurmuştu.

Dizinin 17. bölümünde Selim, Belma ile Demir’i yan yana gördü. Selim, “Bana bunu niye yaptınız. Seni bu kadar çok severken, sana kıyamıyorken, bana nasıl yaptın bunu” diyerek silahı Belma’ya doğrulttu.

Selim, Demir ile Belma’nın birlikte olduğu öğrenmişti. Selim’e videoyu gösteren kişi ise Veli idi. Her şeye gördüğünü söyleyen Selim, Belma’yı tek kurşunla vurdu.

Cansız, Selim’i kendisini öldürmesini yoksa kızı Cemre’nin canını alacağını söyleyerek tehdit etti.

Cemre’ye annesinin günlüğünü veren Selim her şeyin orada yazdığını söyledi. Kızına yaptıklarını gözyaşları içinde anlatan Selim, Belma’nın ölmediğini öğrenince biraz da olsa mutlu oldu. Belma karakterinin ölmediği 17. bölümde veda eden isim Selim oldu.

Kerem’in geldiğini gören Selim silahına sarılıp ölümle tehdit etti. Selim, Cansız’a verdiği sözü tutup intihar etti. Böylelikle Belma’nın diziden ayrılmasını bekleyen izleyiciler Selim’in ölümüyle şoke oldu.

Çarpışma 17. Bölümde başka neler yaşandı?

Kadir yaralı halde yerde yatmaktadır. Cansız başucuna kadar gelir ve Kadir’in yarasını kontrol eder. Haydar ve ekibi de olay yerine gelir. Cansız, Kadir’in yanından ayrılır. Kadir hızla hastaneye kaldırılır.

Zeynep, Asiye, Haydar ve diğerleri, doktorlardan gelecek iyi bir haberi beklemektedir. Cansız da hastaneye gelir. İçindeki şüpheleri giderecek cevap Asiye’dedir. Usturasını çıkarır, Asiye’nin boğazına dayar ona ve Kadir’in oğlu, yani Yusuf olup olmadığını sorar. Veli de hastaneye gelir ve karşısında, kendisine meydan okuyan Zeynep’i bulur.

Öte yandan Selim, içine girdiği durumdan kendisini çıkaracak bir yol aramakta ve artık kimseye güvenmemektedir. Silahını önce Veli’ye, ardından ihanetin bedelini ödetmek için Demir ve Belma’ya doğrultur. Selim’in yaşadığı stres ve baskı an be an artmaktadır. Üstelik Selim, Cansız ve Veli artık ortak değil, birbirlerine düşmandırlar. Selim iyice köşeye sıkışır.

Cemre ve Kerem aşk sarhoşudur. Huzur ve mutluluk sonunda kapılarını çalmıştır. Meral ise büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır. Zeynep’in kapısını polisler çalar. Zeynep duydukları karşısında şoke olur. Çanlar artık, Cansız’ın acımasız bir tercihle karşı karşıya bıraktığı Selim için çalmaktadır. Ve, Cansız’ın Veli’ye de büyük bir sürprizi vardır.

Senaryo : Ali Aydın
Yapımcı : Kerem Çatay-Pelin Diştaş
Yönetmen​ : Uluç Bayraktar
İdari Yapımcı : İsmail İçen
Dizi Müzikleri: Toygar Işıklı

Oyuncu Kadrosu
Kadir: Kıvanç Tatlıtuğ
Zeynep: Elçin Sangu
Veli: Onur Saylak
Cemre: Melisa Aslı Pamuk
Kerem: Alperen Duymaz
Haydar: Erkan Can
Selim: Mustafa Uğurlu
Meral: Merve Çağıran
Belma: Rojda Demirer
Demir: Hakan Kurtaş
Galip: İsmail Demirci
Aslı: Sevtap Özaltun
Serpil: Gonca Cilasun
Ömer: Yıldırım Şimşek
Aylin: Gökçen Çiftçi
Deniz: Merve Nil Güder

İlgili Haberler