Ana sayfa Sosyal Medya Çiçeği burnunda anne Gupse Özay’ın kıskançlıkla başı dertte!..

Çiçeği burnunda anne Gupse Özay’ın kıskançlıkla başı dertte!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay -Ünlü senarist ve oyuncu Gupse Özay geçtiğimiz günlerde kızını kucağına almıştı. 2020 yılında meslektaşı Barış Arduç ile Çeşme’de sürpriz bir nikahla evlenen Gupse Özay şu sıralar anneliğin tadını çıkarıyor.

Deliha filminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan ünlü çift kızlarına Jan Asya adını verdiklerini de sosyal medya paylaşımlarıyla duyurmuşlardı. Çerkez kökenli bir isim olan Jan, ‘atak, çevik, becerikli, çalışkan ve asil soylu bir aileden gelen’ anlamına geliyor.

Çift doğumdan kısa bir süre sonra, sosyal medyadan yaptıkları ortak paylaşımda; kızlarının elinin göründüğü bir fotoğrafı yayınlayarak, ‘Arayan soran herkese çoook teşekkürler’ notunu düştü.

Çiçeği burnunda anne Gupse Özay'ın kıskançlıkla başı dertte!.. 7

Gupse Özay’dan doğum sonrası yeni bir paylaşım daha geldi. İki tane köpeği olduğu bilinen ünlü oyuncu, sosyal medyada sık sık köpekleriyle ilgili paylaşımda bulunuyor.

Instagram hesabında köpeğinin birinin fotoğrafını paylaşıp “Yok canım ne kıskançlığı” notunu düşen oyuncu hayranlarına, yeni doğan bebek dolayısıyla hayvan dostları arasında evde bir takım kıskançlık krizlerinin yaşandığının da sinyallerini verdi.

Öte yandan Gupse Özay, hamileyken de boş oturmadığını yine sosyal medya paylaşımıyla duyurmuş, iki film, bir animasyon bir de dizi yazdığını belirttiği paylaşımına “Ama önce bu küçük kız doğsun” notunu eklemişti. Oyuncunun hayranları şimdi yeni projelerin ne zaman hayata geçeceğini merak etmeye başladı.