Ana sayfa Sosyal Medya Doğum için gün sayan Gupse Özay’dan karnı burnunda yeni poz geldi!..

Doğum için gün sayan Gupse Özay’dan karnı burnunda yeni poz geldi!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay -Ünlü senarist ve oyuncu Gupse Özay hamileliğinde son günlerini geçiriyor. 2020 yılında meslektaşı Barış Arduç ile Çeşme’de sürpriz bir nikahla evlenen Gupse Özay’ın doğumuna sayılı günler kaldı.

Kız çocuk sahibi olmaya hazırlanan Gupse Özay’ın instagram hesabından yaptığı son paylaşımda karnının iyice belirginleştiği dikkatlerden kaçmadı.

Köpeğiyle birlikte poz veren oyuncu, fotoğrafı sosyal medyada yayınladı. Gupse Özay, köpeğinin başını karnına dayadığı fotoğraf karesini ‘Ablacılık’ notuyla paylaştı.

Doğum için gün sayan Gupse Özay'dan karnı burnunda yeni poz geldi!.. 7

Instagram’da 2 milyon takipçisi bulunan Gupse Özay’ın paylaşımı kısa sürede binlerce yorum aldı. Hamileliğini gözlerden uzak geçiren Gupse Özay’ın, doğumuna sayılı günler kala yaptığı bu paylaşım hayranlarını da oldukça mutlu etti.

Deliha filminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Gupse Özay  ve Barış Arduç çiftinin kızlarına ne isim verecekleri de ayrıca merak konusu. Ünlü çiftin sevenleri, ikiliden gelecek güzel haberleri heyecanla bekliyor. Öte yandan ünlü oyuncu hamileyken de boş oturmadığını yine sosyal medya paylaşımıyla duyurmuş, iki film, bir animasyon bir de dizi yazdığını belirttiği paylaşımına “Ama önce bu küçük kız doğsun” notunu eklemişti.