SON DAKİKA
20 Haziran 2019 10:29

SON HABERLER

Cihan Ünal’dan Şahan Gökbakar’a soytarılık göndermesi!

Ünlü sanatçı Cihan Ünal, Recep İvedik filmlerini topa tutmaya devam ediyor. Sözleriyle Şahan Gökbakar’a göndermeler yapan Ünal, “soytarılık” ifadesiyle de çok konuşulacak…

‘Recep İvedik’ serisini izlemediğini söyleyen Cihan Ünal, “Komedi, toplumun eğitim yapısına göre sunulursa, sulanmaya, belden aşağı olmaya, soytarılığa ve şaklabanlığa döner” sözleriyle, Şahan Gökbakar’a gönderme yaptı.

Milliyet Cadde’nin haberine göre ünlü sanatçı Cihan Ünal, Beykoz Kundura Fabrikası’ndaki ‘Kafalar Karışık’ filminin setindeydi. Kadir İnanır’ın “Türk sinemasını komedyenler mi kurtaracak?” sözleriyle ilgili konuşan usta oyuncu, ‘Recep İvedik’ serisini hiç izlemediğini söyledi. Ünal, “Önemli olan işi şarlatanlığa dökmemek. Komedi, toplumun eğitim yapısına göre sunulursa, sulanmaya, belden aşağı olmaya, soytarılığa ve şaklabanlığa döner” diyerek, Şahan Gökbakar’a gönderme yaptı.

çekilen filmlere gülmediğini dile getiren oyuncu, “Bir sanatsever olarak bundan zevk almıyorum. Komedi konusunda biraz aşağılarda seyrediyoruz. Kolay ve her şeye gülen bir toplum var. Ülkemizde öncelikle eğitim seferberliği başlatmak gerekiyor. Bu da insanın ve sanatın yapısını değiştirir. Böyle yapımlar sinemayı değil, ancak kendini kurtarır. Böyle birçok örnek var” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler