Ana sayfa Dizi Haberleri Çocuk dizisine başlayan Ceyda Ateş’e büyük destek var!

Çocuk dizisine başlayan Ceyda Ateş’e büyük destek var!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – En son 3 sezon önce O Hayat Benim dizisi ile ekranda yer alan Ceyda Ateş, 2019-2020 sezonuna Çocuk dizisiyle başlıyor. Uzun süredir ekranlarda uzak olan oyuncu, hayranlarından büyük destek buldu.

Çocuk dizisi Eylül ayında Star TV ekranında izleyicilerle buluşacak. Dizinin fragmanlarına ilgi büyük oldu.Çocuk dizisinin fragmanını instagram hesabından paylaşan Ceyda Ateş’e takipçilerinden çok sayıda beğeni ve yorum geldi.

“Çok güzel diziye benziyor. Dizide Ceyda varsa izlenir. Hayırlı olsun, bol reytingler” diye yazan bir takipçisi oyuncuya güvenini ifade etmekte.

Kadronun çok iyi olduğunu belirten izleyiciler, fragmanları da dikkat çekici bulduklarına değinmekte.

Ceyda Ateş’in hayranları dizinin heyecanı içinde olduklarını ve başlamasını sabırsızlıkla beklediklerini belirtiyor.

“Kesinlikle tutacak, fragmanı izlerken heyecan tavan yaptı” diye yazan bir takipçi de Ceyda Ateş’e başarılar diledi.

İşte Çocuk dizisinin yeni fragmanı:

#Çocuk ilk bölüm fragmanı! Yeni dizi Çocuk Eylül’de Star’da [email protected] @1441productions

 

Başrollerini; Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy, Kenan Acar, Nimet İyigün ve Mehmet Emin Güney’in paylaştığı, dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci otuyor. Dizinin senaryosunu ise Nazlı Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız birlikte kaleme alıyor.

Sevilen isimleri ve sürükleyici hikayesi ile “Çocuk” Eylül’de Star’da!

“ÇOCUK” GENEL HİKAYE

“Çocuk” Dört kadının annelikleriyle sınandığı yolda, çocuklarının da anneleriyle sınanacağı bir hikayedir… Hayat kadını bir annenin kızı olan Akça kendi evladına daha iyi bir gelecek verebilmek için anneliğinden vazgeçerken, varlıklı bir ailenin gelini olan Şule, bir ömür boyu Akça’nın bebeğine annelik yapmaya söz verir. Adını Efe koyduğu bebeğe evladı gibi bakıp büyütürken kendi çocuğunun doğmasıyla işler değişir. Kayınvalide Asiye’nin ise herkesin hayatını alt üst edecek büyük bir sırrı vardır.