SON DAKİKA
20 Eylül 2019 10:23

SON HABERLER

Çocuklar Duymasın dizisinde gelen misafirlerin eşek şakaları çileden çıkaracak!

Çocuklar Duymasın 66. Bölüm Fragmanı yayında! Haluk ve Meltem’in evine gelen misafirler, tozu dumana katıyor!

Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanında Haluk ve Meltem’e gelen misafirler, Haluk başta olmak üzere tüm ev ahalisini çileden çıkarır. Meltem’in arkadaşının oğlu Almanya’dan misafir gelir.

Haluk ise kendisine gösterilen sevgi gösterisinden pek hoşlanmaz. Haluk ve Meltem’in tek misafiri olmayacaktır. İnternet fenomeni olan Halil de video çekmek için ikilinin evine konuk olur.

Fakat yaptığı şakalar herkesi canından bezdirir. Haluk, en sonunda çıldırır ve istemediği bir hareket yapar.

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle Çarşamba 20.00’de Kanal D’de!

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Haluk ve Meltem’in yeni uğraşı komik anlara sahne oluyor! Taş Fırın Haluk ve Meltem internette kanal açarlar. Karı koca birlikte eğlenceli videolar çekip, kanallarına yüklerler. Meltem’in video çekmek için bulduğu oyunlar kendisi ve izleyenler için çok eğlenceli olsa da bu durum bir müddet sonra Taş Fırın Haluk’u kızdırmaya başlar.

Öte yandan sömestr tatili başladığı için Gönül ve Tuna’nın İzmir’e taşınma vakti de gelmiştir. Haluk ve Meltem için en yakın arkadaşlarından ayrılmak çok zordur. Başta Merve ve Orçun olmak üzere herkes çok üzgündür. Gönül, Tuna ve Orçun gözyaşlarıyla uğurlanırken beklenmedik bir sürpriz yaşanır.

İlgili Haberler