Çocuklar Duymasın dizisinde herkesi şoke eden ayrılık

11 Ekim 2018 Perşembe, 20:43
Çocuklar Duymasın dizisinde herkesi şoke eden ayrılık

Başrollerinde Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ’un yer aldığı Çocuklar Duymasın dizisinin 53. yeni bölümü 17 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranında yayınlanacak. 52. bölümüyle reytinglerini artıran ve yüksek bir moral kazanan Çocuklar Duymasın dizisi, yeni bölümünde de izleyicileri ekran başına bekliyor.

Dizinin 53. yeni bölümünden ilk görüntüler de ortaya çıktı. Simay’ın annesinin çeyiz sandığı Haluk’un aklını başından alırken, Karadenizli ailenin içinde olduğu sahneler diziye neşe katlamaya devam ediyor. Ancak Simay ile Havuç, evlenmeme kararlarını açıklayınca herkes şoke oluyor.

Simay, “Biz ayrılmaya karar verdik” diyor… Havuç ise “Evlenmeyeceğiz” diyor…

Yani yeni bölümde bir hayli hareketli olaylar yaşanacak.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Taş Fırın Haluk, ailesinin etrafındaki tehlikeyi fark eder ve şüpheli adamı köşeye sıkıştırır. Günlerce Haluk’un, Meltem’in, Zeynep’in, Havuç’un ve Emine’nin peşinde olan şüpheli adamın gerçek kimliği ortaya çıkar. Şüpheli adam kimdir ve Çetinoğlu ailesinden ne istemektedir, büyük merak konusudur.

Öte yandan Tuna yeni bir reklam filmi üzerinde çalışmaya başlar. Çok değerli bir tek taş yüzük için reklam kampanyası hazırlaması gerekmektedir. Herkes Tuna’nın reklam kampanyası için Haluk ve Meltem’in evinde bir araya gelir ve hep birlikte düşünmeye başlarlar. Ancak yaşanan bir karışıklık sonucunda yüzük ortadan kaybolur.Tuna’nın başı fena halde derttedir. Yüzük nerededir?

Havuç yeni işiyle ilgili çok mutludur. Ancak hacklenmenin şokunu üstünden tam atmışken yepyeni ve daha büyük bir sorunla baş başa kalır. Havuç’u çok kötü bir sürpriz beklemektedir.
çocuklar duymasın haberleri için