Ana sayfa Sosyal Medya Çöp Adam dizisinin Peri’si Elçin Sangu kariyerinin en büyük çıkışını bir başka alanda yaptı!

Çöp Adam dizisinin Peri’si Elçin Sangu kariyerinin en büyük çıkışını bir başka alanda yaptı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Elçin Sangu, Kiralık Aşk isimli diziyle popüler hale geldi. Ancak bu projeden sonra yer aldığı dizilerin iyi sonuçlar almaması, oyuncu adına talihsizlik olarak değerlendirildi.

2022 – 2023 sezonu ise Elçin Sangu’nun adeta küllerinden yeniden doğduğu bir sezon olarak hatırlanacak. Çünkü hem Çöp Adam dizisindeki Peri karakterindeki başarısıyla, setlerde artık ne kadar deneyim kazandığını ortaya koydu hem de Jekyll ve Hyde müzikal gösterisinde başrol kadın oyuncusu olarak harika bir deneyim yaşattı.

Hayko Cepkin ile Elçin Sangu ikilisinin başrolünde yer aldığı ve birçok oyuncunun da sahneye çıktığı Jekyll Hyde müzikali sahnelendi ve Elçin Sangu hayranları da sosyal medyaya ünlü oyuncunun adını yazdırdı. On binlerce paylaşım yapan oyuncunun hayran kitlesi, özellikle twitter ortamında Elçin Sangu ismini uzun süre gündemde tutmayı başardı.

Müzikalden çeşitli sahneler de kısa videolar halinde sosyal medya mecralarında paylaşılıyor.

Elçin Sangu’nun sesinin çok güzel olduğuna yönelik birçok mesaj da paylaşıldı. Müzikali seyredenler hem Hayko Cepkin’in oyunculuk yeteneğine hayran kaldıklarını hem de Elçin Sangu’nun hem oyunculuk hem de sesiyle harika bir gösteri ortaya koyduğunu belirten yorumlar paylaşıyor.

Birçok ünlü ismin de izlediği müzikalde ekibin alkışlandığı anlar da sosyal medyaya yayıldı ve çok başarılı bir sahne ortaya konulduğu ifade edildi.

Elçin Sangu hem tiyatro hem de sinema hem de dizi alanında üretimler yapan ve son döneme adını yazdıran ünlü isimlerden birisi haline geldi.

Oyuncunun hayranları da kariyerinde yaşanan bu büyük adımdan çok memnun olduklarını her fırsatta dile getiriyor.

Star TV ekranında yayınlanan Çöp Adam dizisi de güçlü bir hikaye ve iyi bir oyunculuk ile yoluna emin adımlarla devam ediyor. Elçin Sangu, bu projede de Engin Altan Düzyatan ile çok başarılı ve uyumlu bir partnerlik süreci içinde bulunuyor.