Ana sayfa Dizi Fragmanları Çukur 3. Sezon 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Berkay Ateş, Çukur’a döndü!

Çukur 3. Sezon 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Berkay Ateş, Çukur’a döndü!

tarafından ker_def

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Videodan dizinin yeni bölümünden yeni görüntüleri izleyebilirsiniz. Geçtiğimiz sezon Çukur’dan ayrılan Mahsun karakterine hayat veren Berkay Ateş’in döndüğü anları da fragmanda bulabilirsiniz. Azer’in evinde Karaca’yı bulan Yamaç ve Selim’in, Sultan’ın sert tepkisiyle neye uğradığını şaşırdığı tanıtımda Karaca’nın Azer’e, “Ben asla Koçovalı olduğumu unutmayacağım!” sözleri dikkat çekiyor. Çatışma sahneleri heyecanı yükseltirken kendisini kurtaran kişiyi karşısında gören Yamaç şoke oluyor.

Çukur yarın akşam 3. sezonun 14. bölümüyle ekrana gelecek. Azer’in saldırısı ile vurulan Cumali yaşam savaşı verirken, Çukur Cumali’den gelecek iyi haberi bekleyecek. Bir kez daha ailesinden birini kaybetme ihtimali ile karşı karşıya kalan Yamaç ve Selim, Azer’e saldırmak için harekete geçerken karşısında beklenmedik bir anda Karaca’yı bulacak.

Bir oğullarını daha kaybetmek istemeyen Sultan ve Fadik bu savaşa son vermeye çalışacak. Bütün bunlardan habersiz Almanya’da olan Vartolu, babasının katilini öğrenmek için canını tehlikeye atacak. Cumali’nin hayati tehlikesi sürerken, Yamaç’ın düşmanlarıyla hesaplaşması izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Yaşanan aksiyon dolu gelişmeler sonucu Yamaç sonunda kendisini kurtaranın kim olduğunu öğrenecek.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor.

Çukur’da Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Tansu Biçer, Damla Sönmez, Cihangir Ceyhan, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Kubilay Aka, Hare Sürel gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Perihan Savaş ve Nur Sürer yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ferit Kaya, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Ece Yaşar, Ahmet Melih Yılmaz, Emrullah Çakay, Gizem Ergün eşlik ediyor.

Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü yarın akşam saat 20.00’de Show TV’de!