SON DAKİKA
24 Temmuz 2019 09:52

SON HABERLER

Çukur’un çocuklarına karşı, İdris’in oğulları! Çukur dizisinde tehlikeli rövanşın ayak sesleri!

Show TV’de Pazartesi akşamı 2. sezon 13. bölümü yayınlanacak olan Çukur dizisinden 2. tanıtım da geldi.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz ve Erkan Kolçak Köstendil’in oynadıkları Çukur’un yeni bölümünde mahallelinin çocuklarını toplayan Mahsun ve Çeto’nun bu hamlesine, Cumali’den net bir yanıt gelecek.

Mahalleli, Yamaç’a şikayette bulunup çocuklarının tutsak edildiğini söyleyip Yamaç’tan destek isterken “Çukur’u alamayacaksan Çukur’a girmeyeceksin” diyerek rest çekiyor.

Cumali, “Birinin başına bir şey gelecekse İdris Koçovalı’nın oğullarının başına gelsin, Çukur’un çocuklarının değil” sözleriyle Yamaç’a hareke geçmeye zorlayacak.

Yamaç’ın bu durum karşısında ne karar vereceği, nasıl bir plan yapacağı merakla beklenirken, Mahsun’un da Sena’ya iyice yaklaştığı görülüyor. Sena’ya içten içe aşık olan Mahsun, ona bir zarar verecek mi hep birlikte izleyip göreceğiz.

İşte Yeni bölüm özeti:

Çukur’un çocuklarının Karakuzular’ın elinde olması Yamaç ve Cumali’yi çılgına çevirecek. İkili, Metin ve Kemal’le birlikte çocuklar için harekete geçerken büyük bir sürprizle karşılaşacaklar. Saadet’e ve oğluna kavuşabilmek için Çeto’ya çalışan Vartolu’nun sırrını, Çukur’dan biri öğrenecek ve Vartolu’yla yüzleşecek.

Bu kişinin kim olduğu merakla beklenirken Sultan, yeniden Sultan Ana olarak Sena, Ayşe, Akşın ve Karaca’ya kol kanat gerecek. Bu sırada Mahsun da Sena’ya yakın olabilmek için yeni oyunlar oynayacak. Yamaç, Sena’ya kendini “Fikret” olarak tanıtan bu komşudan şüphelenirken, Çeto ve Mahsun’la ilgili Ersoy’dan istihbarat alacak. Çeto için çalışanın kim olduğunu bulmadan rahat etmeyecek Cumali ise hedefine her geçen saniye daha da yaklaşacak.

Çukur 2. sezon 13. bölüm 2. fragmanı:

İlgili Haberler