SON DAKİKA
2 Ekim 2022 17:09

SON HABERLER

Deniz Baysal’dan Hizmetçiler dizisi teşekkürü!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Kanal D ekranında yayınlanmakta olan Fabrika Yapım imzalı Hizmetçiler dizisi 16 Mart itibari ile kontrollü bir şekilde çekimlere ara vermişti. Dizide Ela olarak izlediğimiz Deniz Baysal da bu süreçte eşi Barış Yurtçu ile evinden yaptığı paylaşımla herkesi evlerinde kalmaya davet etmişti.

Hizmetçiler dizisinin yönetmeni Metin Balekoğlu’ndan yeni bir açıklama geldi. 16 Mart’ta kontrollü olarak başlayan sete ara verme durumunun 21 Mart itibariyle tümüyle çekimlere ara verilmesi şekline dönüştürüldüğü ifade edildi.

Balekoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden şu paylaşımı yaptı: “Haber etmek isterim ki bugün itibariyle 16 Mart’ta çalışmaya kontrollü ara verdiğimiz Hizmetçiler dizisi seti “önce insan sağlığı” diyerek geçirdiğimiz bu zorlu süreçte genel ara verme kararı alınmıştır. Teknik ekibini ve oyuncularını birçok setten daha önce korumaya alan yapım şirketimize teşekkür etmek isterim. Yüzyılımızın en büyük salgını kabul edilen böylesi bir durumda hala çalışmaya devam ettirilen setler içinse tekrar etmek istiyorum, ‘önce insan sağlığı’!

Deniz Baysal da bu mesajı twitter hesabından paylaştı ve “Şahsım ve ekibimiz adına çoook teşekkür ederim” diye belirtti.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler