SON DAKİKA
22 Eylül 2019 19:49

SON HABERLER

Eda Ece, hiç beklenmedik sihirli bir paylaşım yaptı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterine hayat veren ünlü oyuncu Eda Ece’nin yaptığı paylaşım hayranlarını bir hayli şaşırttı.

Doğanın ve insanın önemine işaret eden bu paylaşımında oyuncu, “İnsanın kötü tarafı olmasa yada onu çalıştırmasa, muhteşem varlıklarız, sihir dolu bir evrenin içinde, doğanın en zeki çocuklarıyız” diye yazdı.

Eda Ece’nin mesajı bazı hayranları tarafından da destek buldu.

İşte o paylaşım:

Güneş ışığının denize yansımasını yakaladım, fotoğraflarını, videolarını çektim😍 Deniz, güneş, doğa… başka sihir kurgulamaya gerek yok, evrenin gerçekleri sihirler taşıyor zaten✨büyük patlamayla evren, sonra yıldızlar oluştu, 4,54 milyar yıl önce dünya, bir toz ve gaz bulutu olarak döndü durdu, ısındı, soğudu, yağmurlar yağmaya başladı, ışığını aldı, suda yaşam başladı… Gerçek bunlar, daha bir sürü detaylarıyla, var olan, olmuş, kurgu değil, masal değil. Doğa sihirli, hayatta olmamız mucizevi, şaka değil! Değerini görelim, nereden geldiğimizi bilelim, gelecek nesillere tertemiz emanet edelim, bilgi ve birikimlerimizi aktaralım, öyle sonsuzluğa gidelim🙏🏻 İnsanın kötü tarafı olmasa yada onu çalıştırmasa, muhteşem varlıklarız, sihir dolu bir evrenin içinde, doğanın en zeki çocuklarıyız🤓 #amazed #motherearth #ouruniverse #life #evren #dünya #yıldız #can #hayat #güneş #ışık 😍🌍🌏🌎💫⭐️✨⚡️☀️🌈🌱🐠

İlgili Haberler