Ana sayfa Dizi Haberleri Elkızı’nın iki oyuncusu Sevda Erginci ve Gökçe Akyıldız yeni dizide yine bir arada!

Elkızı’nın iki oyuncusu Sevda Erginci ve Gökçe Akyıldız yeni dizide yine bir arada!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Elkızı dizisi kısa süre önce Fox TV’de ekrana gelmiş ancak reytingleri çok düşük olunca dizi erken final yapmıştı. Dizinin iki sevilen oyuncusu Sevda Erginci ve Gökçe Akyıldız, bu kez bir başka dizide yeniden bir araya geliyor.

Elkızı dizisinde Sevda Erginci Ezo, Gökçe Akyıldız ise Songül karakterlerini canlandırmıştı. Özellikle Sevda Erginci hayranları tarafından büyük heyecanla beklenen dizi reytinglerde hayal kırıklığı yaratınca 13. bölümde ekranlara veda etmişti.

Elkızı’nın iki oyuncusu Sevda Erginci ve Gökçe Akyıldız yeni dizide yine bir arada! 8

Elkızı’nın iki oyuncusu Sevda Erginci ve Gökçe Akyıldız bu kez bir TRT dizisinde bir araya geliyor. Projenin yönetmenliğini Şenol Sönmez’in üstleneceği öğrenildi. Burcu Yılmaz ile Pınar Kaya’nın yazdığı dizinin oyuncu ekibinin oluşturulması için çalışmalar devam ediyor.

Hem Sevda Erginci hem de Gökçe Akyıldız son dönemin dikkati çeken iki genç oyuncusu. Sevda Erginci bugüne kadar Yasak Elma, Koyu Kırmızı, Karagül, Sevgili Geçmiş gibi dizilerde rol aldı. Ancak en büyük çıkışını Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde canlandırdığı Turna karakteriyle yaptı. Genç oyuncu bu rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Elkızı’nın iki oyuncusu Sevda Erginci ve Gökçe Akyıldız yeni dizide yine bir arada! 9

Ardından Elkızı dizisinde başrolü kapan genç oyuncunun bu macerası reyting yüzünden kısa sürdü. Sevda Erginci ardından tiyatro oyununda rol aldı. Anne isimli oyunda Sevda Erginci, Engin Hepileri’nin kızı rolünü canlandırdı.

En son Fox TV’nin Elkızı dizisinde yer alan genç oyuncu Gökçe Akyıldız da, asıl çıkışını 2015 ile 2018 yılları arasında yayınlanan ve o dönem çok ses getiren Kırgın Çiçekler dizisinde hayat verdiği Songül karakteriyle elde etti. Genç oyuncu performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.