Ana sayfa Dizi İzle Emanet 15 Aralık Salı 72. Bölüm Fragmanı İzle

Emanet 15 Aralık Salı 72. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

7 Eylül’de başlayan ve hafta içi akşam saatlerinde yayınlanmakta olan Kanal 7’nin Emanet dizisi önemli bir başarı kazanarak geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Emanet yeni bölüm ile yine heyecan dalgası yaşatacak. Dizinin 15 Aralık Salı akşamı 72. Bölümü yayınlanacak. Videodan yeni bölümden ilk fragmanı izleyebilirsiniz.

Emanet dizisinin bu bölümünde Yaman’ın Ozan’a neler yapacağını göreceksiniz. Peki dünkü bölümde neler olmuştu? Kiraz yeni bir iş başvurusunda bulundu. Yusuf’u kurtaran Ozan, üzerindeki şüpheleri giderip herkesin güvenini kazanmayı başarabilecek midir? Ali’nin onca uyarısına rağmen yine başına bela açan Kiraz, iyiliğinin kurbanı olur.

Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf’u kutsal bir emanet gibi gören Seher ve Yaman’ın kalplere dokunacak öyküsü Emanet ile izleyici karşısına çıktı. Bir yanda ablasının ölümüyle sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, diğer yanda ağabeyinin emanetini korumak için her şeyi göze alan Yaman… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK… Bir emaneti aşkla korumaya çalışanların öyküsü Emanet ile ekrana taşınacak. Emanet, hafta içi her gün Kanal 7’de.

Dizinin konusu: Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,