Ana sayfa Sosyal Medya Engin Akyürek’in başrolündeki Kaçış dizisi Disney Plus tarihine geçecek!

Engin Akyürek’in başrolündeki Kaçış dizisi Disney Plus tarihine geçecek!

tarafından ker_def

14 Haziran’da Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney Plus’ın ilk Türk içeriği resmen duyuruldu. Diziden ilk fotoğraflar da paylaşıldı…

Engin Akyürek ile İrem Helvacıoğlu’nu başrolde buluşturan Kaçış dizisi, platfomda yayınlanacak ilk yerli yapım olarak öne çıkacak. Başrol oyuncuları ve tüm ekip de böylelikle Disney Plus’ın Türkiye’deki faaliyetleri noktasında tarihe geçecek.

Engin Akyürek'in başrolündeki Kaçış dizisi Disney Plus tarihine geçecek! 13

Yapımcılığını O3 Medya ve Same Film’in üstlendiği dizinin hikayesini Engin Akyürek kaleme aldı ve senaryosunu da Ali Doğançay yazdı.

Dram, aksiyon ve macera türündeki dizinin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın oturuyor. Dizide Engin Akyürek’in yanı sıra İrem Helvacıoğlu, Aziz Çapkurt, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen gibi birçok başarılı isim yer alıyor.

Engin Akyürek'in başrolündeki Kaçış dizisi Disney Plus tarihine geçecek! 14

‘Kaçış’; savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin; araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor.

Dizide sınır ötesine gizlice geçen grubun bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri heyecan dolu bir dille anlatılıyor.

Engin Akyürek'in başrolündeki Kaçış dizisi Disney Plus tarihine geçecek! 15

Araştırma ekibinin kurtulmak için vereceği zorlu mücadeleyi anlatırken Orta Doğu’da yaşanan insanlık dramına da farklı bir bakış açısı sunacak olan ‘Kaçış’ çok yakında sadece Disney Plus’ta yayınlanacak.

Engin Akyürek'in başrolündeki Kaçış dizisi Disney Plus tarihine geçecek! 16Engin Akyürek'in başrolündeki Kaçış dizisi Disney Plus tarihine geçecek! 17Engin Akyürek'in başrolündeki Kaçış dizisi Disney Plus tarihine geçecek! 18Engin Akyürek'in başrolündeki Kaçış dizisi Disney Plus tarihine geçecek! 19