Ana sayfa Dizi Haberleri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da İlyas’a yapılan izleyiciyi çıldırttı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da İlyas’a yapılan izleyiciyi çıldırttı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranlarında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 162. bölümü dün akşam izleyicilerle buluştu. Geçtiğimiz gün dizinin setinde alınan önlemler sonrası çekimler yeniden başlamıştı. Setten paylaşılan fotoğraflarda tüm set ekibinin özel kıyafetler giydiği, herkesin ateşinin ölçüldüğü,sosyal mesafeye dikkat edildiği, sette ambulans ve sağlık ekibinin hazır bulunduğu bilgileri verilmişti.

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizide çalışmalar dururken,Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın devam etmesi önümüzdeki haftalarda yeni bölümlerin de yayınlanacağını gösteriyor. Tepkilere rağmen sette çekimleri sürdüren oyuncular ise birbirlerine fazla yaklaşmadan, sahnelerde yakın dövüş olmadan ve 65 yaş üstü oyunculara da sahne yazılmadan yollarına devam ediyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 162. bölümden geri ise “Talihsiz İlyas” konusu kaldı. Sosyal medyada yapılan yorumlarda Ozan Akbaba’nın canlandırdığı İlyas karakterinin bir türlü aşk konusunda talihinin tutmaması gündem oldu.

Senaristlere çağrıda bulunan dizinin takipçileri, İlyas’a bir el atılması ve yüzünün gülmesi temennilerini iletti.

İşte Talihsiz İlyas ile ilgili sosyal medyada yer alan bazı yorumlar:

“Senarist İlyas’ı çok kıskanıyor galiba, hep sevgilileriyle uğraşıyor.”

“Şu İlyas’ın yüzü bi gülsün. Saygılı senaryocu bu şekilde dizi seyircisi olarak hep üzülüyoruz ve diziyi izlemek sıkıcı oluyor.”

“Şu İlyas’ın talihi yok, bahtı kara garibim.”

“Senaristin İlyas ile neşe problemi var.”

“Senarist bırak de İlyas reis baba olsun, yeter daa.”

“İlyas’a yapılır mı bu, yaktın gene İlyas reis.”

“Neden İlyas’ın çocukları hiç olmuyor? Hep bir sıkıntı. Esra aldırmıştı, şimdi de Ömür böyle vuruldu işte.”