SON DAKİKA
16 Eylül 2019 01:12

SON HABERLER

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 4. sezon finalinde neler olmuştu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 4 sezondur ekranda yer almakta… atv’nin sevilen dizisinin 5. sezonu da heyecanla ve merakla bekleniyor. Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Tarık Ünlüoğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizi büyük bir izleyici kitlesini peşinden sürüklemeye devam ediyor. Dizinin 4.sezon finalinde neler olmuştu? 139.bölüm 4. sezon finali olarak 28 Mayıs Salı akşamı ekrana gelmişti. atv’de yayınlanan Dizi TV programında detaylı bir inceleme yapıldı. Videodan izleyebilirsiniz.

İşte 139. bölümde yaşananların detayı:

Kendilerine kurulan tuzağı fark edemeyecek kadar öfke dolu olan İlyas ve Behzat, Zeki’nin namlusunun ucunda eli kolu bağlı kalmıştır. Kardeşiyle aynı kaderi paylaşmak üzere olan Haşmet’i ise eski hasmı, yeni dostu Hızır, Tahsin’in elinden son anda kurtarmayı başarır.

ÇAKIRBEYLİLERE KÖTÜ SÜRPRİZ

Dostlarının birer birer ölümüne şahit olan Hurşit’in hamlesi, Zeki’nin planını sekteye uğratacaktır. Tahsin’in ihanetinin ortaya çıkmasıyla asıl düşmanına bir adım daha yaklaştığını düşünen Çakırbeylileri kötü bir sürpriz beklemektedir.

ÇAKIRBEYLİLERE YENİ DÜŞMAN

Zeki Sivri kurduğu oyun sayesinde tek başına başa çıkamadığı Çakırbeylilerin üzerine çok tehlikeli bir düşman salmıştır.

SELCAN’DAN İNTİKAM YEMİNİ

Öldürülen kardeşlerinin intikamını almaya yemin eden Selcan, hazırladığı kara listenin başına Hızır’ı yerleştirir.

ÇAKIRBEYLİLERE NE OLACAK?

Yeni bir hayata başlamak için hazırlık içinde olan İlyas ve Alparslan’ın mutluluğu, Zeki’nin ele geçirilmesine bağlıyken Çakırbeyliler asıl ölümcül darbeyi bu yeni düşmanından alacaktır.

5.SEZON ÖNCESİ TRANSFERLER

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni isimleri ortaya çıktı.

EDHO’nun 5.sezonunda 3 önemli transfer var. Selda Alkor daha önce diziye katıldığını açıklamıştı. Alkor’dan sonra usta oyuncu Burak Sergen ve 2000’li yılların başında şöhrete kavuşan Naz Elmas dizinin kadrosuna katıldı.

İlgili Haberler