SON DAKİKA
10 Ağustos 2022 23:16

SON HABERLER

Eslem Akar’ın dekolteli güzelliği hayranlarını mest etti!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Genç oyuncular arasında başarılı performansı ile göz dolduranlardan birisi de Eslem Akar… 2014 yılında oyunculuk kariyerine başlayan Eslem Akar; Sen de Gitme, 4N1K Yeni Başlangıçlar, Avlu, Tek Yürek ve Güvercin dizilerinde rol alan Eslem Akar, üst üste başarılı projelerde bulunmanın farkını yaşadı.

Kısa sürede geniş kitleler tarafından tanınan oyuncu, yeni sezonda da Aile Şirketi isimli dizi ile anlaşma yaptı. Hayranları oyuncunun yeni rolünü çok merak ediyor. Eslem Akar, bein Connect için hazırlanmakta olan Aile Şirketi isimli dizinin başrolünde yer alacak. Oyuncu, 20 dakikalık bölümler halinde yayınlanacak olan bu dizide Emrah Kaman ile başrolü paylaşacak.

Eslem Akar, hayranları tarafından yakından takip ediliyor. Güzelliği ile de göz dolduran oyuncu, sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında bulunuyor.

Instagram hesabında dekolteli paylaşımı ile göz dolduran oyuncuya takipçilerinden çok sayıda iltifat geldi. “Mükemmelliğe bakın, kalbime indi, kusursuz meleğim” gibi yorumlar yapan takipçiler, kısa sürede binlerce beğenide de bulundu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler