Ana sayfa Sosyal Medya Farah Zeynep Abdullah, yönetmenlere gönderme yaptı!

Farah Zeynep Abdullah, yönetmenlere gönderme yaptı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Farah Zeynep Abdullah, koronavirüs salgını nedeniyle evinden çıkmıyor ve internet üzerinden aktif bir şekilde paylaşımlar yaparak, zaman zaman canlı sohbetlere katılarak takipçileri ile buluşmaya devam ediyor.

Ünlü oyuncu, Caner Özyurtlu ile instagram üzerinden yaptığı canlı yayınla da çok konuşulmuştu. Hayranlarından gelen soruları yanıtlamaya devam eden oyuncu, evde bunaldığı zaman ne yaptığı şeklindeki soru üzerine “Uyuyorum sanırım. Youtube’den bir şeyler açıyorum, zaten hemen uyuyakalıyorum” diye belirtti.

Farah Zeynep Abdullah, yönetmenlere gönderme yaptı! 9

Abdullah’a bir hayranı ise “NBC konusu açılınca politik davranıp konuşmayacaksınız sanmıştım, çok eğledim” diye not gönderdi. Oyuncu, şu yanıtı verdi: “Bazı konularda aşırı, fazla ve çok ciddi değil mi herkes. 6 buçuk saatlik kamera arkasından 1 dakikalık görüntü ile nasıl bir fikir oluşur zaten. Sosyal medya çok çılgın bu konuda.”

Farah Zeynep Abdullah, yönetmenlere gönderme yaptı! 10

Bir başka hayranı ise karantina günlerinde sohbetleri ile zaman geçirdiği için kendini şanslı hissettiğini yazdı.Abdullah,”Estağfurullah, bu mesaj vesilesiyle ben teşekkür ediyorum sizlere, asıl ben şanslı hissediyorum kendimi” diyerek tüm takipçilerine teşekkürlerini sundu.

“Sizce iyi bir yönetmen nasıl olmalı?” sorusunu da yanıtlayan oyuncu, “İnsan olsun. Tek genellemeler her meslek ile ilgili önce insan olmak, çeşitlilik çok güzel, herkes bambaşka olsun zaten ama önce insanlık” diye yazdı.

Farah Zeynep Abdullah, yönetmenlere gönderme yaptı! 11

Bir soru üzerine, eve hapis olmuş gibi hissetmediğini anlatan oyuncu, şu sözleri ile de önemli bir mesaj vermiş oldu: “Hapis duygusu hissetmiyorum. Bu duygudan bir an önce çıkılması için bir çaba sarf edilmesi gerektiğini, aksi taktirde gitgide boğulmanın kaçınılmaz olduğunu düşünüyorum.”

Caner Özyurtlu ile Farah Zeynep Abdullah’ın sohbet videosunu aşağıda izleyebilirsiniz: