Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde bu manzaradan bıktık artık!

15 Mayıs 2018 Salı, 08:19
Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde bu manzaradan bıktık artık!
Televizyon Gazetesi Analiz

Başrollerinde Nazan Kesal, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul ve Alp Navruz’un yer aldığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin 47. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

19 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek olan yeni bölüm öncesinde neler olacağı merak konusu…

Sinan karakterinin artık izleyicide büyük bir bıkkınlık yarattığını izleyici yorumlarından anlayabiliyoruz.

Bir izleyici duygularını şu sözlerle aktarmakta:

“Çık, git aradan Sinan. Biz de rahatlayalım sen de rahatla. Neyin intikamındasın? O kızın zor zamanlarında sen yanında değildin. Beğenmediğin Yağız vardı, tam baş ucunda. Sen anca içiyorsun. Yağız ve Hazan artık mutlu olmalı. Ece de şu Yasin’den kurtulmalı. Fazilet kızlarının yanında olsun, bıraksın şu para sevdasını.”

Ancak bazı izleyiciler ise Yağız’a tepkili… “İnsan kardeşinin sevilisine aşık olur mu, ayıp ve bence iğrençlik ötesi” diye yazan izleyici gibi düşünenler de bulunuyor.

İşte 47. bölüm 2. fragmanı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hazan, Yağız için Sinan’a boyun eğiyor..

Sinan’ın Hazan üzerinde kurduğu baskı arttıkça Hazan’ın hafızasını kaybetmediğini anlaması uzun sürmez. Gerçeklerle tehdit edilen Hazan, Yağız’ı kaybetmemek adına Sinan’a boyun eğmek zorunda kalırken, Yağız babasının Kerime’yi sakladığından emin herkesten gizli Cemal Yıldız’ın peşine düşer. Özenerek kurduğu planıyla bir yandan Gökhan’ın güvenini kazanırken diğer yandan Yasemin’i köşeye sıkıştıran Kudret, Egemenler için büyük tehlikedir. Hazan’ın acısına dayanamayan Fazilet tehlikeli bir oyuna girer.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI TÜM BÖLÜM VİDEOALARI İÇİN TIKLAYINIZ

Annelik içgüdüsü Fazilet’i Yasemin’in kucağına atarken Yasemin’in de tek umudu Fazilet’tir. Nefret dolu intikam planını ince ince işleyen Sinan abisinin ihanetinin belgesiyle karşılaştığında oyun artık daha sert hal alırken, Yağız etrafına örülen gizemi çözmeye adım adım yaklaşır. Hiç beklemediği anda karşısında Kudret’i gören Fazilet ise geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Fazilet Hanım ve Kızları haberleri için