SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 04:21

SON HABERLER

Gaye Turgut Evin, Fas’ta Hollywood yıldızları gibi karşılandı…

Beni Affet isimli günlük dizide oynadığı Bahar karakteri ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Gaye Turgut Evin, daha sonra Savaşçı dizisinin Çiğdem Teğmen’i olarak ekranlara gelmişti.

Gaye Turgut Evin’in ünü Türkiye sınırlarını aşmış görünüyor. Güzel oyunu, Fas’ta bir markanın yüzü olduğu ve büyük ilgi ile karşılandı.

Gaye Turgut Evin, Foundation RIF Culture et Cinema Ambassatrice du Caftan İno etkinliği için Fas’a gitti. Aynı zamanda kozmetik markası Yan&One’ın yüzü olan oyuncu, markanın Morroco AVM’deki lansmanına katıldı.

200 kişinin hazır bulunduğu organizasyonda Evin, güvenlik önlemleriyle alana geldi. Oyuncu, beş gün kaldığı ülkede adım attığı her yerde büyük ilgiyle karşılaştı. Evin, “Buraya defalarca geldim, ödüller aldım. Her seferinde daha fazla ilgiyle karşılanmak mutlu ediyor. Bu defa aynı zamanda bir de marka iş birliğine imza attık” dedi.

Geçtiğimiz senelerde ülkede en iyi kadın oyuncu ödülünü alan oyuncu, “Beni Faslılara benzetiyorlar. Beğenilmek çok güzel bir duygu” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler