SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 02:38

SON HABERLER

Gitti Jet Sosyete’nin Melike’si, geldi Benim Tatlı Yalanım dizisinin Suna’sı…

Aslı Bekiroğlu, Youtube videolarıyla önce sosyal medyada dikkat çekmişti. Daha sonra bazı dizilerde küçük rollerde yer alan Bekiroğlu, Jet Sosyete dizisindeki Melike karakteriyle dikkat çekti.

Televizyongazetesi/Detay – Şimdilerde ise Star TV’nin yeni dizisi Benim Tatlı Yalanım ile ekrana gelmeye hazırlanıyo.

13 Haziran Perşembe günü ilk bölümü yayınlanacak olan dizinin başrollerinde Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer oynuyor.

Bekiroğlu, bu kez bambaşka bir rolle ekrana dönecek. Genç oyuncu, dizinin yeni tanıtımını instagram sayfasından da paylaştı.

Aşağıda tanıtımı izleyebilirsiniz…

Dizinin hikayesi şöyle:

Kız babası olmak zordur derler. Üstelik de akıllı mı akıllı bir kız çocuğuna hem ana hem baba olmak iki kere zordur.

Hikayemiz; karısı tarafından terk edilen Nejat’ın, (Furkan Palalı) annesini henüz hiç görmemiş olan kızına üzülmemesi için anlattığı “idare edecek” yalanlarla başlar.

Fakat Kayra (Lavinya Ünlüer) büyüdükçe bu yalanlar içinden çıkılmaz bir hal alır. İyice köşeye sıkışan Nejat tam da her şeyin sonu geldi diye düşünürken, yolu beklenmedik bir şekilde Suna (Aslı Bekiroğlu) ile kesişir.

Suna’nın hayatlarına girişi ile hem çaresiz baba Nejat’ın hem de artık annesinden başka bir şey istemeyen Kayra’nın dünyası tamamen değişir. Suna ve Nejat kendilerini hiç beklemedikleri tatlı bir oyunun içinde bulurlar.

? Benim Tatli Yalanim ?

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler