SON DAKİKA
27 Haziran 2019 09:02

SON HABERLER

Nur Fettahoğlu’nun kızıyla sevgi dolu anları

Kardeş Çocukları dizisinde oynadığı Umay karakteriyle gündemde olan ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu, yoğun set çalışması nedeniyle kızından uzak kalıyor.

Televizyongazetesi/Detay – Bulduğu her vakitte kızıyla ilgilenen ünlü oyuncu, Elisa ile verdiği bir pozu instagram’da yayınladı.

Evde annesinin gelmesini bekleyen minik Elisa’nın annesi geldikten sonraki huzurlu hali, fotoğrafa da yansımış.

Fettahoğlu, küçük kızıyla keyifli hallerini paylaşırken “Tek ihtiyacımız olan,saf sevgi… 🌿” notunu da ekledi.

İşte anne kızın birlikte vakit geçirdikleri o anın fotoğrafı:

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Nur Fettahoğlu 1980’de Almanya’da doğmuştur ve 28 yaşındadır. Nur Fettahoğlu’nun oyuncu olarak en büyük başarısı Aşk-ı Memnu dizide hayat verdiği Peyker rolü olmuştur bu rol Nur Fettahoğlu’nun hayatını değiştirmiş bir dönüm noktası olmuştur. Nur Fettahoğlu eğitimini Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden almıştır.

Nur Fettahoğlu haber spikeri olarak sektöre girmiştir. Spikerliği döneminde yapımcılardan oyunculuk teklifi almıştır ve ilk olarak Benden Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı dizilerinde görev almıştır. Nur Fettahoğlu Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakterine hayat vererek dünyada tanınan ve sevilen bir isim haline gelmiştir. Son olarak Hayat Yolunda ve Filinta dizilerinde yer almıştır. Filinta dizisinde Süreyya ve Fi dizisinde Billur karakterlerine hayat vermiştir.

İlgili Haberler