SON DAKİKA
2 Temmuz 2022 11:12

SON HABERLER

Gökçe Bahadır, Emir Ersoy ile evlendi! Düğün görüntülerinde bir ayrıntı dikkat çekti!

Fox TV ekranında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Azra karakterini canlandıran Gökçe Bahadır, müzisyen Emir Ersoy ile olan aşkını evlilik ile taçlandırdı… Sezen Aksu özel albüm şarkıları için stüdyoda Emir Ersoy ile birlikte çalışan ve orada başlayan arkadaşlığın aşka dönüştüğü çift, mutlulukları ile sevenlerini de mutlu etti.

Ekranların sevilen başarılı oyuncusu Gökçe Bahadır ile piyanist Emir Ersoy dünya evine girdi. Alaçatı‘da yakın aile ve arkadaşları arasında düzenlenen törenle evet diyen çiftin mutluluğu kameralara yansıdı.

Gökçe Bahadır’ın şahitliğini Ahmet Koraltürk, Gülay Sütçü, Tuğba Ebren ve Cansu Tosun yaparken; Emir Ersoy’un şahitleri ise Kenan Doğulu, Volkan Öktem, Eylem Pelit ve Veli Çelik oldu.

Züleyha Kuru imzalı gelinlik ve damatlıkla göz kamaştıran çift, Gökçe Bahadır’ın devam eden dizisi sebebiyle balayına çıkamayacak.

Ünlü oyuncu, düğünü ile en az ilgilenen gelinin de kendisi olduğunu söyleyerek, işler nedeniyle fazla vakit bulamamaktan şikayet etmişti.

Gelinliğini bile dizi setindeki aralarda bakarak seçebilen Gökçe Bahadır, koronavirüs nedeniyle de sınırlı sayıda kişinin katıldığı bir düğün ile evlendi…

Düğünden yansıyan fotoğraflarda Gökçe Bahadır’ın gözlerindeki ışık, enerjisi ve ne kadar mutlu olduğu gözüküyor. Ünlü oyuncu, hayatının ikinci baharında Emir Ersoy ile mutluluğu buldu ve bunu da fotoğraflara bakarak anlayabilirsiniz.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler