SON DAKİKA
18 Eylül 2019 01:40

SON HABERLER

Gülperi dizisinde Kadir’in durumu kritik! Kötü olayın sürpriz bir gelişmesi var!

Show TV’e Cuma akşamı 27. bölümü yayınlanacak olan Gülperi dizisinde Kadir, Hasan’ın yanlışlıkla kendisini vurmasından sonra hastaneye kaldırılıyor.

Televizyongazetesi/Detay

Babasının yaptıklarına dayanamayan ve annesi ile Kadir’in engel olmasına karşın onu öldürmeye çalışan Hasan, kurşunun yanlışlıkla Kadir’e gelmesinden dolayı çok üzgün.

Bu olayı öğrenen Artemis, Hasan’a büyük tepki verirken, hastanede babasının can çekişmesi Artemis’i bir başka bağ kurmaya götürüyor.

Gülperi’nin perişan olduğu olay sonrasında Bedriye ve Can da hastaneden ayrılmıyor ve Artemis’e destek oluyorlar. Öz kardeş olmasalar da Artemis, Gülperi’nin çocuklarını ailesi gibi hissedip onlara sarılıyor.

Kadir ve Gülperi’nin evlenmesini kabul edemeyen çocukların bu olay sonrasında durumu artık farklı değerlendirmeye başladıkları görülüyor.

Herkes Kadir’in iyileşmesi için dua ederken, aynı zamanda bir aile olmayı ve birbirlerine destek olarak yaralarını sarmayı da öğrenmeye başlıyor.

İşte Gülperi 27. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Gülperi kendini feda eder ve Şeyma’nın hayatı karşılığında Eyüp’le gider. Hasan annesini kurtarabilmek için büyük öfke duyduğu biriyle işbirliği yapmak zorunda kalacaktır. Eyüp Gülperi’yi boşanmazsa çok değer verdiği birini öldürmekle tehdit eder. Kadir ise başındaki büyük tehlikeden habersiz kaçak hayatı süren Eyüp’ü aramaktadır.

Hasan Eyüp’ün kendisine ve annesine söylediklerinin ağırlığı altında ezilir. Yakup Ağa da Eyüp’ün firarıyla korku dolu günler geçirmeye başlamıştır. Konaktaki güvenlik önlemlerini artırsa da kurtuluşunun öfkeli Hasan’ı kullanmaktan geçtiğini anlar.

Suna başlarına gelen olayların sorumlusu olarak Gülperi’yi görmektedir. Şeyma’yı yanına, Kadir’in evine alır. Ancak Şeyma kendini kaybedecek ve hem Gülperi hem Artemis’e zarar verecek korkunç bir hareket yapar. Bu olay sonunda Artemis ile annesinin ilişkisi zarar görürken Kadir de kızının velayetini almak için bir mücadeleye girişir.

Gülperi ve Kadir sorunlara karşı aşklarının ardında dururlar. Kadir tam Eyüp’ü yakalamışken Hasan’ın tabancasından çıkan bir kurşun yanlış hedefi vurur ve mutluluk hesapları alt üst olur.

İlgili Haberler