SON DAKİKA
27 Haziran 2019 03:32

SON HABERLER

Hala mı turuncu hala mı o halka küpeler! Ebru Şahin’e hayranlarından eleştiriler var!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Şamdan dergisinin Mayıs ayı sayısı için dizideki Aslanbey konağında yapılan özel çekimlerde Ebru Şahin, tüm güzelliğini ve zarafetini sergiledi.

Hercai dizisinde Reyyan olarak izlediğimiz Ebru Şahin, bu özel çekimlerde çok da rahat olmadığını ve bu tür çekimlerin kendisini gerdiğini söyledi.

Dizi TV’ye konuşan Ebru Şahin, “Gerçekten gelen şeyleri çok beğendiğim için ve güzel, tatlı bir ekiple çalıştığım için çok mutlulukla yanıt verdim. Çok eğlendim. Eğlenceli, enerjik, biraz daha beni yansıtan bir çekim oldu. O yüzden mutluyum şu anda” şeklinde konuştu.

Reyyan’ın sade bir tarzı var. Ancak Ebru Şahin normal hayatında daha renkli birisi… Modayı pek takip etmediğini anlatan ünlü oyuncu, “Daha çok kendi tarzımı yaratmaya çalışıyorum. Bu benim için bir uğraşı değil sadelikten hoşlanıyorum.Biraz daha eski tarz giyimlerden hoşlanıyorum. Bohem tarzı seviyorum. Salaşlığı ve rahatlığı seviyorum. Kıyafetleri alırken bunlara dikkat ediyorum” dedi.

Ebru Şahin kendisine en çok yakıştırdığı rengin yanık turuncu olduğundan bahsetti.

Turuncu kıyafetler giydiği zaman hayranlarının da “Hala mı turuncu Reyyan” diye yorumlar yaptığını hatırlatan Ebru Şahin, siyah ve mor renkleri de sevdiğini dile getirdi.

Modelliğin ciddi bir meslek olduğunu anlatan Ebru Şahin, enerji ile bir şeyler yansıtmaya çalıştığını ve çok zorlanmadığını anlattı.

Çekimleri çok beğendiğini ve derginin yayınlanmasını heyecanla beklediğini anlatan Ebru Şahin, Midyat’ın dokusunda yapılan bu çekimlerin çok kıymetli olduğuna değindi.

Aksesuarı çok takan birisi olmadığını, niyet etmesine rağmen unuttuğunu dile getiren Ebru Şahin, ancak halka küpelerini sıklıkla taktığını söyledi. Şahin, sade takılardan, yüzük ve uzun kolyelerden hoşlandığını sözlerine ekledi.

Çekimlerden görüntüleri videoda bulabilirsiniz.

İlgili Haberler