Ana sayfa Günlük Burç Yorumları Hande Kazanova’dan 8-14 Nisan 2019 haftalık burç yorumları

Hande Kazanova’dan 8-14 Nisan 2019 haftalık burç yorumları

tarafından ker_def

Ünlü astrolog Hande Kazanova, cevapla tv youtube kanalında yeni haftanın burçlarla ilgili şifrelerini verdi. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Burcunuz yeni haftada size ne diyor?

Astroloji ile ilgilenenlerin bildiği üzere 5 Nisan’da Koç yeni ayı yaşandı ve hayatlarımızı pozitif etkileyecek bir döngüye girildi. Hande Kazanova, yeni haftanın şifrelerini verdi. Videodan detayları izleyebilirsiniz.

Ayrıca aşağıda Hande Kazanova’nın yorumlarını bulabilirsiniz:

“Haftaya Ay, Boğa Burcu’nda şartları ve koşulları oturtma isteğiyle başlıyoruz ama sabah saatleri itibariyle Ay boşluğa düşecek. Akşam saatlerine kadar da boşlukta kalacak.

Bu yüzden önemli işlerimiz yerine tamamlanması gereken konuların üzerine düşmek daha doğru olabilir. Bu haftanın en önemli günü çarşamba günü olacak.

Hayatın bazı noktalarda bizi zorladığını ve desteklemediğini göreceğiz. Jüpiter, Yay Burcu’nda gerileyecek. Eğer doğum haritasında Jüpiter’iniz geriliyorsa bu dönemde daha şanslı bir sürece geçiyor olacaksınız ama gerilemiyorsa bazı işlerinizde yavaşlamalar, ertelenmeler ve engeller devrede olabilir.

Bu hafta çarşamba ve cumartesi günleri güç çekişmelerine, sıkıntı ve problemlere açık olmalıyız. Bunun dışında cuma ve pazar günü hayat bizi destekleyecek ve güzel fırsatları karşımıza getirecek. Güzel bir hafta olsun.”