Hazal Kaya ile Kerem Bürsin hayranlarını heyecanlandıran iddia!

21 Haziran 2016 Salı, 08:15


Kerem Bürsin ve Hazal Kaya Partner mi Oluyor?
yeni sezonda oldukça iddialı yapımlar peşi sıra ekrana gelmeye başlayacak. Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün yeni dizisinden dışında Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’de Vatan Haini dizisi ile ekranda boy gösterecekler.

Çağatay Ulusoy’un adı ise Farah Zeynep Abdullah ile anılıyor. Yeni dizisi “İçeride” ile yeniden Ay Yapım ile anlaşan Çağatay Ulusoy’un eski partneri Hazal Kaya’nin adı ise bir başka Sevilen genç oyuncu Kerem Bürsin ile anılıyor.

Kerem Bürsin bu sezon kendi hikayesini yazdığı dizi projesi ile Ay Yapım için dizi çekecek. Dizide rol alacak olan kadın partner Henüz belli değil ama şu sıralar aşçılık konusunda kendini geliştiren ve geçtiğimiz sezon Maral dizisi ile aradığını bulamayan Hazal Kaya’ya teklif gitti.

Bakalım Hazal Kaya Maral dizisinden sonra Kerem Bürsin ile yeni dizide rol alacak mı yoksa oyunculuğa ara verip aşçılık konusunda kendini geliştirmeye devam mı edecek bunu Zamanla göreceğiz.

Kerem Bürsin ve Hazal Kaya Yeni Dizileri ile bir araya gelirse sezonun en iddialı çiftlerinden biri olmaya aday olacaklar.

 

hazal kaya haberleri için

kerem bürsin haberleri için