Ana sayfa Dizi Haberleri Hekimoğlu dizisi kırgını hayranlar artık sevinebilir, Timuçin Esen geri dönüyor!

Hekimoğlu dizisi kırgını hayranlar artık sevinebilir, Timuçin Esen geri dönüyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Timuçin Esen’in hayranları, Kanal D ekranında yayınlanan Hekimoğlu dizisinin bitirilmesine çok kızdı.. 1973 yılında Adana’da dünyaya gelen ünlü oyuncu, o kadar başarılı bir karakter ortaya koydu ki, Hekimoğlu dizisinin 51 bölümlük serüveni hayranlarına yeterli gelmedi.

Hekimoğlu dizisinin ardından başka bir dizide yer almayan Timuçin Esen, aradan geçen 1 yıllık süreçte dinlenmeyi tercih etti. Konya’da çekimleri süren Mevlana dizisinde başrolde yer almayı önce kabul eden oyuncu, daha sonra projeden vazgeçmişti. Oyuncunun yerine ise Bülent İnal rolün yeni sahibi olmuştu.

Timuçin Esen’in 1 yıllık setlerden uzak kalma dönemi yakında sona erecek. Ünlü oyuncunun Disney Plus ile anlaştığı ortaya çıktı. Hekimoğlu kırgınlığı yaşayan hayranları ise ünlü oyuncunun yeni dizisinin heyecanını yaşamaya başladı.

Daha önce Kenan İmirzalıoğlu ile anılan Gri isimli dijital dizinin erkek başrolü olarak Timuçin Esen ile anlaşma sağlandığı ortaya çıktı. Yakında okuma provalarına başlanacak olan dizide bir diğer başrol oyuncusu ise Alican Yücesoy olarak netleşti.

Timuçin Esen dizide Kenan karakterini canlandıracak. Alican Yücesoy ise Bora olarak izleyici karşısına geçecek.

Türkiye’nin en iyi ve tecrübeli oyuncularından birisi olarak öne çıkan Timuçin Esen, magazinde görünmeyi sevmeyen bir isim. İlkeli kişiliği ile bilinen, canlandırdığı tüm rollerde farkını sergileyen oyuncu, çok geniş bir hayrana sahip ve her projesi de yakında takip ediliyor.

Gri isimli yeni Disney Plus dizisi de Timuçin Esen’i özellikle takip eden hayranlar için yeni bir heyecan yaratmış durumda.