SON DAKİKA
16 Eylül 2019 14:06

SON HABERLER

Her Yerde Sen’in Selin’i Aybüke Pusat’ın yarası büyük!

TelevizyonGazetesi.com / Analiz – Cuma akşamları Fox TV ekranında yayınlanmakta olan Her Yerde Sen dizisinde Furkan Andıç ile birlikte başarılı bir uyum yakalayan Aybüke Pusat, performansı ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Ünlü oyuncu, daha önce Söz dizisinde olduğu gibi kendisini verilen rolü en iyi şekilde ekrana yansıtıyor.

Pusat, sürekli kendisini yenileyebilen bir isim. Bunu da zaman içinde yaşadığı değişimlerden, sergilediği performanstan, farklı rollere bürünebilmesinden anlayabiliyoruz.

Peki bunun altında nasıl bir iç dünyası var.

Elele dergisine yaptığı açıklamada “Kendimle kavgam hiç bitmez. Çünkü böyle bir güce ihtiyacım var, bu şekilde buluyorum kendimi. Buna kendini hırpalamadan, daha iyisini elde edebilmek için kendini iteleme gücü diyelim” şeklinde konuşmuştu.

Bir oyununun kendini bilmesi ve kendini bu şekilde kontrol altında geliştirmesi çok önemli bir süreç…

Aybüke Pusat da faydasını yıllar içinde aldığı her rolü başarıyla altından kalarak sergiliyor.

Tabii ki onun da yaraları var… Bunları söylemekten de çekinmiyor.

Pusat, “Oyunculuk eminim bazı yaralarıma da iyi geliyordur” diyerek hangi yaralardan bahsediyor bilemiyoruz. Ancak içinde hala bunları taşıdığına göre bu yaraların hayatına önemli etkileri olmuş.

Kendisini bilen birisi olması, sürekli gelişmeye açık bir yapıya sahip bulunması da önemli…

Ünlü oyuncu şöyle diyor: “Kendimle geçirdiğim zaman çok fazla. Başka bir meslek yapıyor olsaydım kendime harcayacağım mesaiyi başkasına harcamış olacaktım, oyunculuk sayesinde kendime yatırım yapıyorum.”

Görüldüğü üzere kendisinin farkında olan, yaptığı için öneminin farkında olan, sürekli bulunduğu noktanın ötesine kendini taşımayı amaçlayan bir isim…

Pusat’ın bugün elde ettiği şöhretin sağlam temelleri olduğunu anlatıyor bu sözleri…

İlgili Haberler