SON DAKİKA
23 Ağustos 2019 05:04

SON HABERLER

İkimizin Yerine dizisinde Anandi’nin yeni halini 7 Temmuz Pazar 303. bölümde izleyeceksiniz!

İkimizin Yerine dizisine yeni Anandi Toral Rasputra dahil oluyor! İkimizin Yerine dizisinin yeni Anandi’sinin hayatını merak ediyor musunuz? Dizinin 303. bölümünde neler olacak? Sorularınızın yanıtları bu videoda!

İŞTE YENİ ANANDİ! | BALİKA VADHU 303. BÖLÜM’DE TORAL RASPUTRA… Kanal 7 ekranında izleyicilerle buluşmakta olan İkimizin Yerine dizisinin 303. bölümü 77 Temmuz Pazar günü yayınlanacak. Bu bölümde Anandi yeni haliyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Videodan detayları izleyebilirsiniz.

Sachi’nin sözleri yüzünden Anandi zor duruma düşer. Shivraj, annesini Anandi ile arasının iyi olduğuna ikna etmeye çalışır.

303.bölüm özeti şöyle:

Sachi, Anandi ile Shivraj’ın arasının iyi olmadığını annesine söyler. Shivraj’ın annesi de endişeye kapılır. Shiv ise Anandi kendini hazır hissedene kadar onunla yakınlaşmayacağına söz verdiğinden sessizliğini korur. Annesine bu konuyu üstü kapalı bir şekilde anlatır. Ama Anandi’nin haberdar olmasını istemeyen Shivraj, herkesi uyarır. Öte yandan çocuk için tedavi gören Genha, bu durumu Dadisa’dan saklar. Dadisa da Basant ile Genha’nın gizli kapaklı işler çevirdiğini düşünür.

İlgili Haberler