SON DAKİKA
24 Mayıs 2019 04:07

SON HABERLER

İntihar eden Pınar yaşayacak mı? Arka Sokaklar 498. Bölüm

Arka Sokaklar 498. Bölümde kızının yokluğuna alışamayan Pınar intiharı seçiyor! Zeyno’yu bulmaya çalışan ekip her yolu deniyor. Ancak Zeyno ortalarda yok. Dizide Zeyno’nun öldüğüne yönelik sahneler ise izleyenleri bir hayli üzmüştü. Ancak anlaşıldı ki Zeyno yaşıyor ve ekip de onu bulmak için harıl harıl çalışacak.

7 Aralık Cuma günü ekrana gelen Arka Sokaklar dizisinin 498. yeni bölümünde Pınar’ın intihar sahnesi de dikkat çekti. Videodan izleyebilirsiniz.

Pınar, Zeyno’nun öldüğüne inanmaktadır. Kim ne derse desin inanmamaktadır. Ağır bunalımın içine girer ve evden çıkarak yollara düşer. Köprünün başına geldiğinde intihara kalkışır. Ali son anda engel olur. Pınar travmasını atlatamamıştır ve bıçakla bileklerini keserek tekrar intihar eder.

Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu
Yönetmen: Orhan Oğuz
Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi
Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul
Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul

Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)

İlgili Haberler