SON DAKİKA
8 Ağustos 2022 17:10

SON HABERLER

İsmail Hacıoğlu eleştiriler sonrası adeta patladı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV’de yayınlanan Çocuk dizisi bir aşkın da yaşanmasına vesile oldu. Dizide senaryo gereği İsmail Hacıoğlu ile Merve Çağıran umutsuz iki aşık karaktere hayat vermişti. Ancak oyuncu aradan geçen ayların ardından yeni bir ilişkiye başladı. İşte bu durum da bazı eleştirilere sebep oldu.

İsmail Hacıoğlu, 4 yıllık eşi ve kızı Yemin’in annesi Duygu Kumarki’den boşandı… Boşanmadan sonra da Merve Çağıran ile aşkı ortaya çıktı. İşte bu durum da sosyal medyada bazı olumsuz yorumların yer almasına sebep oldu. İsmail Hacıoğlu, yeni sevgilisi Merve Çağıran ile fotoğrafını yayınladıktan sonra da bu olumsuz yorumlar bir hayli arttı.

Duygu Kumarki de bu olumsuz yorumlara ateş döker gibi bir paylaşımda bulununca işler iyice karıştı. Kumarki, “Arsız güçlü olunca, haksız suçlu olurmuş” diye bir mesaj yayınladı.

İşte bu paylaşım da tüm internet haber sitelerinde yer aldı.

İsmail Hacıoğlu, yaşananların ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım daha yaptı. Oyuncu isyanını şu sözlerle paylaştı:

“Boşanıyoruz dedik, evde kırılmadık eşya bırakmadınız. Elinizde delil yokken dava dosyaları olan insanların haberlerinin altına adımı yazmaya kalktınız. Olmadı, şimdi de benim paylaşımımdan sonra birbirine umutla bakan iki insanı linç etmeye kalkıyorsunuz. İlişki dediğiniz bir günde biten şey değil… Pandemiden dolayı geciktiğimiz boşanma sürecinde yaşadıklarımız bizi ilgilendirir. Ne eşyamız kırıldı ne de sesimiz yükseldi birbirimize. Asla üçüncü bir kişiden ötürü boşanmadık, karşılıklı anlaşarak boşandığımız bu süreçten sonra umutla yakaladıklarım… Mutluluğum da mutsuzluğum da beni ilgilendirir. Saygılarımla…”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler