SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 12:39

SON HABERLER

İstanbullu Gelin 82. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Konağa yeni bir bebek haberi geliyor!

Star TV’de Cuma akşamları ekrana gelen İstanbullu Gelin dizisinin 82. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Aslı Enver, Özcan Deniz ve İpek Bilgin’in başrollerinde oynadıkları dizinin yeni bölümünde Boranlar’ın konağına bir bebek sürprizi daha geliyor!

Bu kez konağın vazgeçilmez çalışanlarından Gülistan’ın hamile olduğu öğreniliyor. Nazif bu haberi duyunca kendisini kaybediyor. Tüm konak sakinlerinin mutlulukla karşıladığı bu haberle birlikte Boranlar’ın eski huzurlu günlerine dönmeye başladıkları da görülüyor.

Esma Hanım, hastalığı daha da ilerlemeden oğullarının mutluluğunu görüp büyük bir huzur yaşıyor.

Bu arada Süreyya’nın da bir kaç bölümdür atlatamadığı üzüntüsünü yenmeye başladığı görülecek.

Dizinin genel hikayesi:

Annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın, aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

400 yıllık Boran Konağı’nın hanımı, geleneklerine ve köklerine sıkı sıkıya bağlı olan Esma Boran için, İstanbullu Gelin’i kabul etmek hiç de kolay olmayacaktır. İlk iki sezon büyük bir merak ve ilgiyle izlenen İstanbullu Gelin, daha da genişleyen kadrosu ve çarpıcı hikayesiyle izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

3. Sezonda da;

Adem’in tuzağına düşen Boranlar, sadece konağı değil tüm mal varlıklarını da kaybetmişlerdir. Birbirilerine tutunarak ayakta kalmaya çalışan ailenin yolu yıllar sonra İstanbul’da yaşayan, hiç görüşmedikleri halaları Ülfet Kavaklı ile kesişecektir. Varlıklı ve güçlü iş kadını Ülfet Kavaklı, zor durumdaki akrabalarına bekledikleri yardım elini mi uzatacak yoksa eski defterleri açıp yılların hesabını mı soracaktır?

Faruk, bir çıkış yolu bulabilmek için her yolu denerken, Fikret tüm olanlardan dolayı kendini suçlamaktadır. Adem, konağı almıştır almasına ama bu O’na pahalıya mal olacaktır. Boranlar girdikleri bu çetin mücadeleden zaferle çıkmak için çabalarken, herkesle sevgisini cömertçe paylaşan Süreyya’yı ise zor bir seçim beklemektedir.

Yapım: O3 Medya
Yapımcı: Onur Güvenatam
Yönetmen: Zeynep Günay Tan
Senaryo: Deniz Akçay Katıksız – Armağan Gülşahin

Oyuncu Kadrosu:

Faruk: Özcan Deniz
Süreyya: Aslı Enver
Esma: İpek Bilgin
Fikret: Salih Bademci
Adem: Fırat Tanış
Osman: Güven Murat Akpınar
Garip:Tamer Levent
İdil: Tilbe Saran
Ülfet: Meral Çetinkaya
İpek: Dilara Aksüyek
Senem: Neslihan Yeldan
Güneş:Nihal Yalçın
Kıymet: Nergis Çorakçı
Yaz: Ahsen Eroğlu
Nurgül: Pelinsu Pir
Gülistan: Eren Balkan
Akif: Fatih Koyunoğlu
Dilara: Neslihan Arslan
Mustafa: Ahmet Sabri Özmener
Nazif: Muharrem Türkseven

İlgili Haberler