Ana sayfa Dizi Fragmanları İstanbullu Gelin bugün 15 Şubat 72. bölümü bambaşka bir dünyanın kapısını aralıyor!

İstanbullu Gelin bugün 15 Şubat 72. bölümü bambaşka bir dünyanın kapısını aralıyor!

tarafından ker_def

Özcan Deniz, Aslı Enver ve İpek Bilgin’in başrolünde oynadıkları İstanbullu Gelin dizisinin 72. bölümden yayınlanan videolar izleyicileri bir hayli şaşırtmıştı. Yeni bölüm öncesin ön izleme görüntüleri de ekrana geldi. İzleyicileri bambaşka , farklı, eğlenceli ve mutlu bir bölümün beklediği görüntülerden anlaşılıyor. Ayrıca 14 Şubat Sevgililer Günü’nün ertesinde aşk teması da diziye damga vuracak gibi duruyor.

Dizinin yeni bölümünde Garip, tüm ailenin olduğu sofrada Esma’ya aşk-ı ilan ederken eğlenceli anlar yaşanacak. Fikret, İpek’le arasını düzeltmeye çalışırken, Adem ve Güneş cephesinde de gelişmeler var. Dilara, bebeğinin mutluluğunu yaşarken, sürpriz bir aşk da gündeme gelecek! Sürpriz aşkın kahramanları ise Osman ve evin yeni çalışanı! Videodan dizinin 72. bölümünden ön izleme görüntülerini izleyebilirsiniz.

Bu arada dizinin yeni bölümünden bir ön izleme de yayınlandı. Esma Sultan, Dilara’nın bebeğini tebrik için gittiğinde Cumhuriyet altını takması, Senem’in eğlenceli bir yorumuna neden olacak…

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Faruk’un Adem’e teklifi Boranlar’ı şok edecek.

Faruk’un Adem’e teklifi Fikret ve Esma için şok etkisi yaratırken Adem tekliften ziyade baba olma duygusuyla mücadele etmektedir. Süreyya Dilara’ya kavuşmanın sevinciyle artık gelecekten daha da umutludur. Adem’in değiştiğine inanmayan tek kişi Okan’dır, aldığı kararla herkesi şaşırtır. Boranlar hızla değişen gündeme ayak uydurmaya çalışırken en beklenmedik hislerle karışan Osman için bambaşka bir dönem başlamaktadır. Dava gününe hazırlanan İpek ve Fikret için ise hiçbir şey göründüğü gibi değildir.