İstanbullu Gelin, çok acı bir sezon finaliyle geliyor! Adem, Boranlar’ı bu kez gerçekten bitirdi!

07 Haziran 2018 Perşembe, 15:39
İstanbullu Gelin, çok acı bir sezon finaliyle geliyor! Adem, Boranlar’ı bu kez gerçekten bitirdi!
Televizyongazetesi/Analiz
Cuma akşamı sezon finaliyle ekrana gelecek olan İstanbullu Gelin’de acı bir bölüm izleyeceğiz! Adem’in ne yapıp edip yine intikamının peşine düşmesiyle Boranlar büyük bir darbe yiyecek!

Fikret’in Boran Air uçağında yakalanan uyuşturucu nedeniyle hapse girmesinden sonra şirketleri satmak zorunda kalacak Faruk.

Tabi sadece şirketler değil, konakta elden gitmek üzere! Esma Hanım, tüm ailesiyle yıllarını geçirdiği konağın içinde bir hayalet gibi dolaşmaya başlıyor. Gözünün önünden geçen anılar, yıllar, onu perişan ediyor. Konakta yaşanan son günler, zor günlerin de habercisi.

Süreyya, yaşadığı strese daha fazla dayanamıyor ve sancılanarak hastaneye kaldırılıyor. Erken doğum şüphesi bulunan Süreyya, bebeğini mi kaybedecek? Şimdi herkes yeni yayınlanan tanıtımdan bu sonucu çıkarmaya başladı.

Başrollerinde Aslı Enver ile Özcan Deniz’in yer aldığı dizinin sezon finali, acı bir sonla bitebilir!

İSTANBULLU GELİN 53. YENİ BÖLÜM – SEZON FİNALİ FRAGMANI

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İstanbullu Gelin 52. son bölümde; Boranlar bir haberler sarsıldılar. Konağa gelen polis ekipleri, Boran Jet uçaklarında uyuşturucu bulunduğu gerekçesiyle Fikret’i gözaltına aldı. Faruk ve Fikret polis amirinin açıklaması karşısında dondu kaldı. Boranlar için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Fikret bu durumdan nasıl kurtulacak?

Burcu’nun nikah masasındaki cevabı herkesi etkilerken Esma ve Garip’te büyük bir kırılmaya neden olur. Osman yaşadıklarından kendini suçlamaktadır fakat Faruk durumu kendi özelinde değerlendirince Süreyya ile çatışmaya girer. Faruk ve Süreyya’yı bir araya getirme kararı alan Senem ve Akif’i günün sonunda büyük bir sürpriz beklemektedir.

İSTANBULLU GELİN TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Tüm bu kaostan yararlanmak için adımlarını atan Adem en beklemediği yerden derin bir yara alır.

aslı enver haberleri için

istanbullu gelin haberleri için