SON DAKİKA
21 Mayıs 2019 15:36

SON HABERLER

İstanbullu Gelin dizisinde Ülfet’ten çok şaşırtacak bir hamle geliyor!

Televizyongazetesi/Detay
Star TV’de 16 Kasım Cuma akşamı 62. bölümü yayınlanacak olan İstanbullu Gelin dizisinde yeni gelişmeler var…

Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Salih Bademci’nin oynadıkları dizinin yeni bölüm tanıtımı yayınlandı.

Boranlar’ın arsa meselesi çözülecek gibi görünüyor! Üstelik Süreyya’nın Ülfet ile yaptığı duygusal konuşmanın ardından gelecek güzel haber! Tabii araya başka bir pürüz girmezse Ülfet, artık Boranlar ile uğraşmaktan vazgeçecek gibi görünüyor.

Daha önce yayınlanan ön izlemede, Süreyya’nın Ülfet’in evindeki gizli odasına girdiği ve orada bebek eşyalarını görünce büyük bir şok yaşadığı görülmüştü.

Ülfet’e “Yaralarını görüyorum” diyen Süreyya, onun 15 yıl hamile kalmak için uğraştığını ve bebeğini aldırmak durumunda kaldıktan sonra büyük bir boşluğa düştüğünü öğreniyor.

Ülfet’e bugüne kadar kimsenin yapmadığı içtenliğini gösteren Süreyya, onun yarasına dokunurken, benzer bir olay yaşadığını ve onu anladığını söyleyerek Ülfet’in duygularına tercüman oluyor.

Yeni tanıtımda Ülfet’in Boranlar’ın evine gittiği ve arsa meselesini halletmek istediği görülüyor. Ülfet, arsanın Boranlar’ın payına düşen kısmını alacağını söylüyor. Süreyya’nın, Ülfet’le yaptığı konuşma sonrasında yaşanan bu olay, Boranlar’ın makus talihi değiştirecek çok önemli gelişmelere gebe.

İstanbullu Gelin 62. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Adem’in, Dilara’ya sürprizi ne olacak?

Garip nişanlısı Esma’nın ailesini evinde ağırlamak ister. Fakat bu durum Faruk’un pek hoşuna gitmez ne yapacağını bilememektedir. Süreyya’nın desteği ile Faruk bir kaçış yolu bulur. Dilara, Adem’in boşanmayı geri çektiğini öğrendiği için konağa gider ve Adem’in bebek odası hazırladığını görür. Adem, Dilara’ya karşı olan öfkesini kusar. Senem ile Güneş’in gizli görüşmeleri Akif’in dikkatini çeker ve Akif’e hiç beklemediği bir bilginin yolunu açar. Ülfet ve Güneş, Sedef’i bertaraf ettiklerini düşündükleri noktada Sedef tekrar ortaya çıkarak herkesin dikkatin çekmeyi başarır.

İlgili Haberler