SON DAKİKA
26 Mayıs 2019 03:53

SON HABERLER

İstanbullu Gelin yeni bölümde Fikret, annesine çok fena yakalanıyor!

Star TV’de ekrana gelen İstanbullu Gelin dizisinin bu akşam yayınlanacak 81. bölümünde şirkette parti veren Fikret, Esma Hanım’ın ani ziyaretiyle şoke oluyor!

Televizyongazetesi/Detay

Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Salih Bademci’nin oynadıkları dizide Adem ile birlikte şirketin yönetimini devralan Fikret, çalışanlara moral olsun diye mini bir parti veriyor.

Bu sırada Garip ile oğlunu ziyarete gelen Esma, yaşananları görünce şoke oluyor! Fikret’in annesini ilk anda görmediği o sahne ise çok güldürücek!

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Süreyya, geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacak.

Süreyya, karşılaştığı geçmişiyle yüzleşmekte zorlanır. İçine kapanan Süreyya, Faruk ile bile duygularını paylaşmak istememektedir. Esma ve Garip şirkete gittiklerinde Adem ve Fikret’in yeni düzeni olan Happy Friday’e denk gelir ve onları sorumsuzlukla suçlar. Dilara ve Mert’in ilişkisi ise sınavlarına devam etmektedir. Açılış hazırlıklarıyla ilgilenen Faruk Süreyya’nın durağanlığını restoranla bağlantısı olduğunu düşünür. Süreyya ise geçmişi deşmeye devam eder ve hiç beklemediği bir sırla daha karşılaşır.

İlgili Haberler